Нека намерим най-тънките цени.
nikolson - майстор
За заварките не е ли по-сгодно http://gamateh.com/product/10882/magnit ... ane-4.html ? Имат и от трите размера.
bigshop - специалист
Аз пък си взех в сантиметри :yawinkle: (Младост 3).
ZEDYCUS - майстор
nikolson
За заварките не е ли по-сгодно http://gamateh.com/product/10882/magnit ... ane-4.html ? Имат и от трите размера.
Tова е най непотребния инструмент който съм взимал. Имам два и така си седят на вратата залепени, бера само ядове когато съм решил да ги ползвам по предназначение. Поне обирам стружките по бормашината, магнита го държа вътре в найлонов плик и ги лепиш, като извадиш магнита стружките падат в кофата. :-D
По добре е с чирак клещи, в лидл бяха пуснали, добри са.
nikolson - майстор
Кажи де, какъв е кусурът им? Да не се набутвам.
Чувал съм за пръски, ама :?
cat - специалист
Не държат достатъчно здраво магнитите и заварката измята и задължително добре почистени металния прах се пали по време на заварката прогаря повърхностите и правия ъгъл е до там . моите ги ползвам за прикапване после здължително меря и ако трябва играе чука . Виброшлайфа някой има ли го , хубав ли е ?
ZEDYCUS - майстор
Точно както казва кат, само да добавя че само за прикапване съм ги ползвал, никога не съм разчитал да държат неподвижно детайлите, отделно и в зоната на заварка понякога се избутва дъгата и не става здраво прикапване. Трудно се чистят, да не кажа невъзможно, а така пък още повече не задържат детайлите.
пишман_майстор - майстор
Моите магнити станаха на г.з . Останах си с чираците и едни по-яки стеги. Ползвам два метални шлифовани ъгли.
koveslav - майстор
И колкото по-яки са магнитите(нали на това налитаме) толкова по-невъзможна е заварката в зоната на магнитното им поле,т.е. в ъглите....Стават за някои кофти позиции,но само за прикапване,после трябва да се махат,за да се завари нормално.
Lutchezar - майстор
На 2 места гледах триъгълниците в София, едно към едно с този от топмастер, и на двете места бяха сантиметрови...
Пробвайте на поддръжката да се оплачете, официалната мерна система у нас е метричната, как досега не пуснаха нещо с английски или белгийско-френски щепсел?
:weedman:
koveslav - майстор
пет мар 13, 2020 10:36 pmLutchezar написа:
На 2 места гледах триъгълниците в София, едно към едно с този от топмастер, и на двете места бяха сантиметрови...
Пробвайте на поддръжката да се оплачете, официалната мерна система у нас е метричната, как досега не пуснаха нещо с английски или белгийско-френски щепсел?
:weedman:
Моята лентоотрезна се оказа с английски щепсел.Реже доста по-право от доста други такива машини,които си купиха мои познати...

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: