Нека намерим най-тънките цени.
nikolson - майстор
ср апр 08, 2020 5:35 pmdido1975 написа:
Защо от няколко дена ми изписва тази грешка и не мога да вляза в темата?
Някой човърка тъпомера и го чупи. :lol:
kr1100 - майстор
[quote=Passa
...Как разглобяваш турбо дюзата ? Загледах я и видях че е сглобена без винтове. Явно е с щипки. С отверка сигурно подпъхваш ?
.. Огледай много добре турбодюзата. Няма нужда от инструменти
dido1975 - специалист
ср апр 08, 2020 5:54 pmnikolson написа:
ср апр 08, 2020 5:35 pmdido1975 написа:
Защо от няколко дена ми изписва тази грешка и не мога да вляза в темата?
Някой човърка тъпомера и го чупи. :lol:
Не помагаш
iliya_i - майстор
ср апр 08, 2020 8:35 pmdido1975 написа:
ср апр 08, 2020 5:54 pmnikolson написа:
ср апр 08, 2020 5:35 pmdido1975 написа:
Защо от няколко дена ми изписва тази грешка и не мога да вляза в темата?
Някой човърка тъпомера и го чупи. :lol:
Не помагаш
Ами аз очаквах админа да пусне нещо като съобщение за проблеми с форума, ама на него явно не му пука. Бащинския сайт, дето събира повече пари работеше. Значи проблем не е съществувал, освен в нашите телевизори.
Passa - специалист
Има някакъв проблем и на мене ми дава от време на време ерор към сървъра.
Lion15 - специалист
Верно нещо тия дни някой път не ме пуска да вляза.
А покрай тая карантина ако не работя нещо навън по цял ден клепкам във форума. :-D (за ся тоя форум ми е любим)
valentino76bs - майстор
Малкото винтовертче( 75лв.) дето е от днес как е?
kozl - майстор
Аз съм мноо доволен от по-предната му версия, но ползвам и втора батерия от друг уред със същата батерия (фенер).
А в сегашната версия батерията е с по-голям капацитет.
vallko - помощник
ср апр 08, 2020 6:00 pmkr1100 написа:
[quote=Passa
...Как разглобяваш турбо дюзата ? Загледах я и видях че е сглобена без винтове. Явно е с щипки. С отверка сигурно подпъхваш ?
.. Огледай много добре турбодюзата. Няма нужда от инструменти




И аз се интетувам как се разглобява?
brick - специалист
Някой да има впечатления от прецизността на актуалния лазерен далекомер PLEM 50 B2?
Днес видях, че си седи намален на 35 лв. и още не са го изкупили.

Бях взел една бройка още на високата цена, но след проверка ме разочарова и я върнах. А от 2-3 години имам стария семпъл модел PLEM 20 A1 (без калкулатор, памет, краче и калъф), който се оказа учудващо точен. Само на база мерене с него направо режа дъски и греди и после всичко пасва до милиметър.

Още ми стои листчето с резултатите от теста на новия, та предполагам за някой ще е интересно да ги види. За еталон ползвах една чисто нова рулетка Stanley и направих измерване на три различни разстояния - всяко с рулетката, стария и новия лазерен далекомер.

Код: Избери всички

рулетка Stanley                PLEM 20 A1                          PLEM 50 B2
---------------------------------------------------------------------------------
 349,0                          350,0 (+1,0)                        352,0 (+3,0)
 933,5                          934,0 (+0,5)                        935,0 (+1,5)
2154,0                         2154,0 (=)                          2148,0 (–6,0)
Някой правил ли е подобна проверка? Ако само моята бройка да е била каръшка, да пробвам друга докато още е намален (все пак има удобни екстри)?

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: