Нека намерим най-тънките цени.
Djack - специалист
Някой да е заприходил акумулаторната прахосмукачка? Може ли мнение за нея?
пишман_майстор - майстор
пет фев 07, 2020 7:01 amkozl написа:
Повреди се 12V перфоратор и му избега удара :sad:
И тва на 3-тата дупка от чисто нов.
Замръзнал е. Като се постопли , ще се оправи. Греста явно не е точно каквато трябва, идва гъста и в студа хептен стяга.
Ако не се оправи, или движението на буталцето се е повредило, или някой О-пръстен на бутало/ударник.
king82 - специалист
пет фев 07, 2020 8:20 amDjack написа:
...акумулаторната прахосмукачка?...
Ползвам "по-стария" модел от две години и съм доволен. Всичко зависи от това, какво очакваш от нея. Аз смуквам трохите под масата. Тъщата пък си я взе да си чистят колата. Е няма как да стане.
Passa - специалист
пет фев 07, 2020 6:55 pmking82 написа:
пет фев 07, 2020 8:20 amDjack написа:
...акумулаторната прахосмукачка?...
Ползвам "по-стария" модел от две години и съм доволен. Всичко зависи от това, какво очакваш от нея. Аз смуквам трохите под масата. Тъщата пък си я взе да си чистят колата. Е няма как да стане.
И аз има старият модел аку прахусмукачка и точно за колата я взех. Ами чисти си добре колата. Има и Блек Ен-декер на 12 волта с кабел. И той смуче пак с подобна сила. Ако засмучеш муха или молец вътре, той не умира както става в 220 волтова. Но за косми и камъчета под седалките в колата е ОК.
kozl - майстор
пет фев 07, 2020 8:20 amDjack написа:
Някой да е заприходил акумулаторната прахосмукачка? Може ли мнение за нея?
Ako въпроса е за тази - става като за детска играчка.
Изображение


Тази е скъпа и нема да я пробвам:

Изображение


И тази стоя доста време в Лидл и за нея нямам нито намерения, нито впечатления:

Изображение
kozl - майстор
пет фев 07, 2020 9:16 amпишман_майстор написа:
пет фев 07, 2020 7:01 amkozl написа:
Повреди се 12V перфоратор и му избега удара :sad:
И тва на 3-тата дупка от чисто нов.
Замръзнал е. Като се постопли , ще се оправи. Греста явно не е точно каквато трябва, идва гъста и в студа хептен стяга.
Ако не се оправи, или движението на буталцето се е повредило, или някой О-пръстен на бутало/ударник.
Ако мое да замръзне при към 20 градуса :? Върнах го в Лидл с батареята на малкия флекс, която па почна да се изтощава бързо, а също и без товар и разкачена :roll:
valentino76bs - майстор
Някой има ли прахосмукачката 1400в да каже впечатлениия?
Става ли за сериозен тормоз?
grizan1980 - специалист
съб фев 08, 2020 9:22 amvalentino76bs написа:
Някой има ли прахосмукачката 1400в да каже впечатлениия?
Става ли за сериозен тормоз?
За жълтата от днес и аз се интересувам ,но за гаража, за колата , дали ще смуче от ръчния циркуляр добре .....
aroot - специалист
Здравейте.
Погледнах какво се задава за следващата седмица и видях компресора и окомплектовките за него.
Някакви конкретни впечатления, конкретно в технически план?
Моите критерии са доста занижени, основна задача почиства и продухване на техника и инструменти. Боядисване едва ли ли, но може да се наложи.
Чудя се и кой сет да си заплюя, 20, 25, 45 лв?
speka_rs - майстор
Аз си купих компресора не съм го ползвал много, но ми хареса има си вграден редуктор на налягане. Почнеш ли да ползваш за боядисване или нещо друго си работи постояяно.

Чудя се сега за тоя пясъкоструй дали ще си заслужава за по прости неща, джанти и разни малки железа ?
Ако някой си го е купил или го е ползвал да напише някое мнение.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: