• 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
kozl - майстор
Гледах го японеца, но нали съм закупил лидълския мултикътър, а имам и бошовски та за ко ми е тва :?
Пропускам.
EDI - майстор
Купих си днес риобата, /жената го купи, де :-D / много добро попадение.Две остриета 17 и 22 зъба на инч, стоманата е много добра за парите си, реже разкошно, пробвах го на детайли от ясен.Заслужава си от всякъде.
wanderer - специалист
за тия пари е супер. утре и аз ще пратя жената, баш такъв нямам :-D
EDI - майстор
Вземай го, заслужава си, освен това, къде не си дал 12-13 лева.
stefanjor - специалист
вт окт 30, 2018 8:01 amgrizan1980 написа:
нед окт 28, 2018 1:32 pmgrizan1980 написа:
Здравейте , някой ползвал ли е сабленият трион от новата серия Х20. Става ли за нещо или не ? Благодаря ви !!!

Благодаря , вчера го взех и в събота неделя ще го пробвам :cool:
А от къде го взе, че по спомени скоро не са го пускали?
И кой вариант е- с батерия ли е или без?
wanderer - специалист
  • за триона тип "японски". днес успях да взема последния от местния лидъл. единственото приложение за което намирам, че би вършил работа, е това указано на картинката - отрязване наравно с повърхността на някаква равнина. след пробата изпитвам смесени чувства. при почти еднакви дебелина и брой зъби с дозукито от снимката лидълския е доста далеч като заточване и лекота на рязане. ама за тези пари - толкова.
Прикачен файл:
IMG_0687.JPG
EDI - майстор
За 12-13 лева не може да се очаква повече.Аз съм доволен.Иначе една полуистинска ройоба с острие с с два вида зъби- ситни и едри е над 39 лева.
brick - специалист
Освен за споменатото, японеца е добър и за разкрояване на плътен дебел XPS на място на обекта, като произвежда относително малко стърготини. Имам го от първото му пускане в лидъл, сега си взех резервен.
Всъщност не знам занимаващите се професионално с изолации какъв инструмент ползват за целта, сигурно имат нещо по-специализирано, но за инцидентни нужди японеца става.
muhala - майстор
чет окт 25, 2018 4:47 pmAndri01 написа:
Взех същото преди около 3-4 месеца и го върнах на 3-я ден!! Режеше под някакъв ъгъл около 3-4 градуса,светлинния лъч беше изместен с около 2 мм. в страни. Тежка машинка-трудно се работи с една ръка. Но пък беше мощна,движението на ножа се регулираше махалообразно или само възвратно постъпателно.
чет окт 25, 2018 9:59 pmпишман_майстор написа:
Докато ръчните им циркуляри по-биват ( въпреки луфта и ромоленето в редукторите им) , зегетата им са откровено калпави. Точно това не съм го пипал, но отсега съм убеден, че и това няма е изключение от другите им модели. Ролката дето води ножчето е супер слабото им място, направено е много калпаво там, воденето ще е с големи компромиси, луфтове и кривене в среза. Няма зеге дето не криви срез, особено в нещо повече от 2см и нагоре дебелина, но някои като тези на лидл са...
За мен е грешна инвестиция.


За зегето става дума. Мощна машинка, има лазер, лампа, регулиране на оборотите и т.н. ОБАЧЕ, ножа не стои в ролката, а е изместен. Просто планката, която държи ролката е изкривена сякаш.
Ще се опитам да си направя друга ролка, която да е малко по-дълбока, за да не излиза ножа.
Chefo77 - майстор
Недей бре, човек, върни им го, дай още малко лев и си вземи нещо, дето не е урочасано от завода още ...
Не е проблемът ролката, отгоре е крив захвата.
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: