• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
mgbagera - специалист
Lidl от кога връщат ремонтираната стока с куриер а не да си я търсиш в магазина :?

Онзи ден върнах зарядното за акумулатори и те ми поискаха адрес, къде да бъде доставено след ремонта :shock:




П.П: Като споменах върнатото зарядно, аз ли съм единствения карък на който му изгоря? В няколко форуми съм виждал че се говори за зарядното но не съм срещал някой който да се е оплакал че е изгоряло :?
klomo - специалист
съб окт 20, 2018 11:58 pmnikolov333 написа:
Колкото харчи, толкова топли.. КПД 99.9% :-D
Все пак има разлика от механичен и електронен регулатор, която дава и икономия един спрямо друг. На този не пише с какъв е. Интересуваме и колко е чувствителен откъм определяне на температурата.
В момента съм с Аерлек с електронен регулатор,но имах няколко пъти проблеми с него и не бих повторил.
nikolov333 - майстор
Това с икономията от регулирането на температурата си е обречено по-начало, понеже каквото и да е регулирането, меренето става от уреда, който обикновено е в някаква точка от помещението и следователно е локално, така че температурата няма да е точната, която си задал в помещението. Икономия се реализира, ако му намалиш градусите и сложиш повече изолация или с климатик вместо конвектор..
Chefo77 - майстор
пон окт 22, 2018 12:02 amklomo написа:
съб окт 20, 2018 11:58 pmnikolov333 написа:
Колкото харчи, толкова топли.. КПД 99.9% :-D
Все пак има разлика от механичен и електронен регулатор, която дава и икономия един спрямо друг. На този не пише с какъв е. Интересуваме и колко е чувствителен откъм определяне на температурата.
В момента съм с Аерлек с електронен регулатор,но имах няколко пъти проблеми с него и не бих повторил.
Каква точно разлика очакваш в зависимост от това дали е механичен, или с електронен регулатор?
Какви проблеми си имал с Аерлек, за които не можеш да се възползваш от гаранцията си?
The master - специалист
пон окт 01, 2018 11:01 amgnt69 написа:
пон окт 01, 2018 10:31 amestario написа:
Здравейте,
В момента има на промоция акумулаторна резачка за 380 лева в комплект с литиево йонна батерия и зарядно.
Изображение
https://www.lidl.com/products/295112_A
Някой да има впечатления от машината? Не изглежда като нещо особено, но не изглежда и китайско менте. Имам нужда от машина за рязане на дърва из двора и за рязане на дървата за зимата.
За дърва по двора става, за дърва за зимата не.
Машината е за да си нарежеш дърва на излет за скарата.
kozl - майстор
нед окт 21, 2018 10:30 pmmgbagera написа:
Lidl от кога връщат ремонтираната стока с куриер а не да си я търсиш в магазина :?

Онзи ден върнах зарядното за акумулатори и те ми поискаха адрес, къде да бъде доставено след ремонта :shock:

П.П: Като споменах върнатото зарядно, аз ли съм единствения карък на който му изгоря? В няколко форуми съм виждал че се говори за зарядното но не съм срещал някой който да се е оплакал че е изгоряло :?
На мен се повреди фенерчето 3в1. Не ще да включва на тъмно при движение в-у стойката към контакта. Понеже купих 2 и след проби установих, че причината е в стойката. Та направих рекламация и сега ке чакам куриер и аз. Обаче ми свиха фактурата, а после се усетих, че фенерчетата са 2 бр. във фактурата. Демек на второто му улете гаранцията.
mgbagera - специалист
Ще ти върнат фактурата :)
ddenkov - специалист
вт окт 23, 2018 6:49 pmkozl написа:
Обаче ми свиха фактурата, а после се усетих, че фенерчетата са 2 бр. във фактурата. Демек на второто му улете гаранцията.
Върнал съм половината от техниката, която съм закупил. Фактурите са в счетоводната фирма и винаги нося копие с което доказвам покупката.
kozl - майстор
ср окт 24, 2018 3:04 amddenkov написа:
вт окт 23, 2018 6:49 pmkozl написа:
Обаче ми свиха фактурата, а после се усетих, че фенерчетата са 2 бр. във фактурата. Демек на второто му улете гаранцията.
Върнал съм половината от техниката, която съм закупил. Фактурите са в счетоводната фирма и винаги нося копие с което доказвам покупката.
Пък на вси отгоре и мастилото на фискалните биляжки е изчезващо.
Ех как се не сетих да си открия счетоводна фирма :wallbash: Ала много пък архива ще ми натежи :? А ако и опаковките трябва да се съхраняват, та рекламацията да важи :shock:
Следващия път ще ..... Но пък човека бил единственото животно, което се лови два пъти в един и същ капан :?
А пък връщал съм стока и преди без куриери, и фактурата ми оцеля, в архива си стои :? Явно променят се правилата на играта :roll:
cholev - майстор
За рекламация опаковка ти не трябва. Даже не е нужно всичко да носиш. Например за 4в1 отнесох само двигателния блок. Те пък ми върнаха нова машина :-D - комплект.
От 100 уреда съм върнал 1- стационарния ъглошлайф. Беше дефектен. Вие пък половината- а после що цените се вдигали
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: