• 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
пет дек 07, 2018 10:10 pmcholev написа:
пет дек 07, 2018 9:08 pmfore написа:
5 стотака, но е Ударен, и с две батерии по 4 Ач !

Къде е само пробивен и с една батерия от 2,5 Ач и горният на Райдър.......... :idea:
И за чий к*р ти е ударен кат' имаш перфораторния акумулаторен по спомен. Моя psbsa18 дето е ударен никога не съм го ползвал за удар при положение, че имам перфоратора. Даже като винтоверт ме съм го ползвал- само за пробиване. Ще завъртам винтове с кило и 800гр машина. Ха ха. Ей ги 12волтовите. На тех им е мерак да въртят винтове.
А, то и две батерии не ти трябват щом работиш с Лидлските инструменти. :lol: Като свърши може и след месец да довършиш. Но при фирмите и голямото производство няма такива екстри като свободно време.....

Тъста като видя флекса и първият му въпрос беше, ама тия с една батерия ли го продават и вторият беше за голямата кутия. Излишно е да ти казвам че той купува директно от дистрибутора само Бош.
За теб и мен времето няма значение, но за производството едната батерия е неприемлива.

Аз лично ползвах удара да си пробия в банята дупки в бетона за да хвана вентилатора. Така че има къде да се ползва.
Има ли я екстрата винаги е по добре.
EDI - майстор
То реално двете машини са несравними.С тази серия Райдър здраво вдигнаха нивото, дано да се наложи на профила пазара.Оберката е огън, нея съм я пускал да реже, заслужава си.
пет ное 09, 2018 8:52 amstefanjor написа:
Да се похваля какво си взех от немския Лидл:
PARKSIDE® Akku-Handkreissäge PHKSA 12 A1
https://www.lidl.de/de/parkside-akku-ha ... a1/p282656

Снощи го пробвах набързо и съм доволен- прави доволно гладък срез в 18 мм ПДЧ.
Скоро щв го "напъна" малко повече и ще дам по- точен отчет най- вече за издържливост на батерията :cool:
Колега,как е машината при работа?
Поръчах я кто беше 29.99€,но върнаха кеша от сайта и сега ще я чакам да я вкарат в БГ,че вече е към 44€.Тука може би (90-110лв).
EDI - майстор
Акумулаторните са за дреболии, ако ще вършиш работата, вземи си електричка.
acronym - помощник
Голяма излагация. Бяха пуснали по две бройки. На единия Лидъл, 5 мин след като отидох рафта беше празен. На другия понеже отваря по-късно имаше 15 человека да чакалят. Бях трети пред рафта, и за мен не остана.
Някой поръчвал от немския, да сподели как става. Работят ли с пейпал?
mastodonta - специалист
съб дек 08, 2018 9:55 amacronym написа:
Голяма излагация. Бяха пуснали по две бройки. На единия Лидъл, 5 мин след като отидох рафта беше празен. На другия понеже отваря по-късно имаше 15 человека да чакалят. Бях трети пред рафта, и за мен не остана.
Някой поръчвал от немския, да сподели как става. Работят ли с пейпал?
В Лидъла на Раковски имаше само 1. Абсолютни калъфи :axe:
acronym - помощник
Аз това се чудя - всички търговци оправдават високите цени с малкия пазар. Лидъл също.
Добре де, днес ако имаше достатъчно бройки в двата магазина в които отидох, щяха да продадат най-малко 40 броя. А те зареждат по 1-2 не могат да отговорят на търсенето и после - пазара бил малък. Българска работа!
batVenci - специалист
Мислили са, че няма да реализират много бройки, предвид високата цена. Затова са решили да предлагат малко бройки от скъпите неща на още по-висока цена...
сръчният съсед - помощник
Споко! Скоро и в продавалника ... :-D
themask - специалист
съб дек 08, 2018 12:17 pmbatVenci написа:
Мислили са, че няма да реализират много бройки, предвид високата цена. Затова са решили да предлагат малко бройки от скъпите неща на още по-висока цена...
Наистина ли мислиш, че така са мислили? :lol:
За принципа на оскъдицата чувал ли си? Това правят хората и то доста успешно... затова и тука вече толкова време си чешете езиците за тез китайски машинки и се редите по тъмна доба да не би да изпуснете.
:partyman:
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: