• 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
batVenci - специалист
С дефицитно предлагане на високи цени, е трудно да получиш големи печалби. По скоро нашия пазар е малък за скъпите стоки и мениджърите на Лидл ги е страх да поръчват големи обеми. Затова се опитват да компенсират с още по-високи цени, което накрая води до..., да бъдат ругани по форумите...
fore - майстор
:lol: Цялата работа не е до това дали ще се изкупят бройките, а да накарат потребителите да жадуват за поредната машина и да ходят по често да пазаруват храна от Лидл. Машините са просто гъдел и реклама. За това няма и сериозен сервиз и постоянно се изменя дизайна. Да накарат клиента да взема.

Сега ги гледам пуснали колички с дистанционно на 2,4 гига, а предишните бяха на 27 мега херца. Тия сегашните могат да се карат по отделно всяка въпреки че са на една честота понеже се синхронизират по чифтове в по широката честотна лента. Всичко е за гъдел.
А флекса без четки бучи, та бучи. Виж първият ми от Немско е като турбина. :)
acronym - помощник
Мениджърите на Лидъл в България са шайка некадърници. Ще ме извиняват за грубите думи, ама за толкова години от как го има магазина, много добре могат да си направят сметка кое и колко се търси.
За първи път се редя така на опашка, преди да отвори магазина. Но не за първи отивам с нагласата да купя нещо и да е свършило и то за неща които не се предлагат за първи път а за втори и трети.
Няма да забравя как сина ми си хареса тротинетка, и като отидохме служителката каза че са извадили три и са ги взели бързо, та малкия орева магазина. Тогава обиколихме всички лидъли в града и хванахме дето се казва “последния влак”. Така е и с дрехи и домакинска посуда и инстрименти.
grizan1980 - специалист
съб дек 08, 2018 1:38 pmacronym написа:
Мениджърите на Лидъл в България са шайка некадърници. Ще ме извиняват за грубите думи, ама за толкова години от как го има магазина, много добре могат да си направят сметка кое и колко се търси.
За първи път се редя така на опашка, преди да отвори магазина. Но не за първи отивам с нагласата да купя нещо и да е свършило и то за неща които не се предлагат за първи път а за втори и трети.
Няма да забравя как сина ми си хареса тротинетка, и като отидохме служителката каза че са извадили три и са ги взели бързо, та малкия орева магазина. Тогава обиколихме всички лидъли в града и хванахме дето се казва “последния влак”. Така е и с дрехи и домакинска посуда и инстрименти.
Аз ходих от любопитство да видя сутринта тоз верт..... Ми то бяха 10 верта на рафта..... А да имаше поне 10 човека.... 8 си купиха по един, един два..... И свършиха. Аз си взех 4 кифлички и по живо по здраво
cholev - майстор
Аз също мисслех, че заради цената, а и другите хубави предложения от рода райбер за 500лв няма да има ажиотаж и отидох както нормално в събота към 11ч. Пазача услужливо ме информира, че е имало десет бройки и са свършили за половин час.
Ама аз не бързам :-D . Зимата не бачкам нищо, така че догодина в 8часа :-D с по нова батерия и по ниска цена.
Райбера нали професионален затова с 2 батерии, а ако си купиш перформънса, може да си вземеш 2 броя с две батерии :-D и да ти останат 100кинта за един перфоратор :-D
Да повториме за звука на шлайфа- това е най тихия звук издаван някога от шлайф.
acronym - помощник
Затова ще направя оборот на немския лидъл, през габко и ще ми излезе 140лв. :) Нека си пускат п един два тук.
nikolson - майстор
съб дек 08, 2018 2:03 pmcholev написа:
Райбера нали професионален затова с 2 батерии, а ако си купиш перформънса, може да си вземеш 2 броя с две батерии :-D и да ти останат 100кинта за един перфоратор :-D
500 кинта е цената на вЪрт + ъглошлайф на райБера. С 2х4 Ач батерии, а болгарката е 1400 вата, с рег. на оборотите. Затуй парясвай бакалията и си земай райБ.
Virtex - майстор
Чак да не повярва човек, че ще се съглася с fore-то :-D :-D

Но те феновете какво ги интересува, те не четат и не гледат, че трябва nikolson да обяснява какво да се гледа :)

Иначе вероятно няма бройки защото:
1. Може да са видяли колко е купуван циркуляра (който си стои)
2. Ценовият праг вече надхвърля възможностите на таргет аудиторията на лидл и затова да не виждат потенциал за продажба.

На няколкото фена тук вероятно много им се иска всички да купуват от лидл и съответно да има количество -> по-ниски цени, но проучванията на пазара вероятно показват друго :)
пишман_майстор - майстор
Ръчния циркуляр принципно е рядко ползван инструмент , а на акумулатор- още по-рядко. Освен ако не правиш къщичка в гората. При мен специално, се ползва предимно като имам кофражни работи. За фини работи ги ползвам рядко, ако е труден за срязване поради размер детайл, кухненски плот примерно и др. Имам ли достъп до ел.мрежа, никога не ползвам акум.циркуляр.
Докато винтоверта ( особено акумулаторен ) е много често ползван от всички.
За съжаление не успявам да намеря клонинга, дето се предлага при нас, пълно копие на лидълските пърформънси. Не , че ми трябва, просто щеше да свърши работа на някой колега.
grizan1980 - специалист
Аз си купих от доста по предишните промоции циркуляр на батерия - където беше с зеге и верт. Ползваше го баща ми основно за да не опъва кабели по покрива на къщата ..... сега му ползвам батерията за верта. Но да сегашния циркуляр за почти 300 лв излиза извън нормалните цени за магазин хранителни стоки ......
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: