• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
nikolov333 - майстор
Купвал съм спалнята, която е с два надуваеми отсека с вградената помпа на 230v.. Ползвах я два-три месеца като се местихме докато чаках спалнята от Айко.. Средна хубост е понеже съм спал доста време на надуваемите легла от JYSK.. Помпата е хубава..помпи и изпомпва въздуха, когато трябва да се прибира.
inspo - майстор
Ходих преди малко да взема компресорчето за гуми , че съм много доволен от предишното пак лидълско.
Трябва ми още едно да си помпя гумите на колелото.
Първия който взех го отворих на място и се оказа с надрани етикети и мазни петна по корпуса
явно стар , рециклиран или не знам какво. Върнах го и взех друг, на вид нов.
Да ама не, като се върнах в къщи видях, че съм пропуснал да видя, че отзад има недозавити и наранени болтчета. Пробвах го на колата.
Нищо общо с предният ми. Помпи много по бавно и не показва вярно.
Като затисна с пръст накрайника "новия" отива на 10 атмосфери и си държа пръста без проблем.
Стария до 4-5 едва го устисквам и почва да фъшти и не мога да държа повече...
Ясноооо , отивам да го връщам.

П.П. Лидъла е този на ул.Мир
stefanjor - специалист
Взех си напречните греди за колата.
Монтирах ги.
Не стават- много са ми пластмасови и крехки, едно скърцане и припукване още при монтажа.
Върнах ги.
plamen6703 - майстор
Имам едни напречни греди от предното пускане, постоянно се ползват и няма проблеми с тях! Днес взех два комплекта напречни греди за други два автомобила и знам, че ще ми вършат работа! :partyman:
kozl - майстор
чет окт 04, 2018 8:35 aminspo написа:
Ходих преди малко да взема компресорчето за гуми , че съм много доволен от предишното пак лидълско.
Трябва ми още едно да си помпя гумите на колелото.
Първия който взех го отворих на място и се оказа с надрани етикети и мазни петна по корпуса
явно стар , рециклиран или не знам какво. Върнах го и взех друг, на вид нов.
Да ама не, като се върнах в къщи видях, че съм пропуснал да видя, че отзад има недозавити и наранени болтчета. Пробвах го на колата.
Нищо общо с предният ми. Помпи много по бавно и не показва вярно.
Като затисна с пръст накрайника "новия" отива на 10 атмосфери и си държа пръста без проблем.
Стария до 4-5 едва го устисквам и почва да фъшти и не мога да държа повече...
Ясноооо , отивам да го връщам.
П.П. Лидъла е този на ул.Мир
Гадно но факт. Който се закотви в Циганария и го избива на цигания. Но каквото повикало, от отсреща такова се обадило.
Chefo77 - майстор
Хора, поръчвайте на Чолев да ви праща, при него не доставят калпаво ... :razz:
Virtex - майстор
Някои помни ли кога последно пускаха този комплект звездо-гаечни ключове 15 броя и на каква цена ?
nikolson - майстор
Цената, на която ги пускаха беше 15 лева. Кога? :?
cat - специалист
Не са им хубави ключовете и лулите на Лидл по добре колегата дя си вземе Топмастер от заоблените много са хубави и държат и на професионална употреба.
plamen6703 - майстор
Кое точно не им е хубаво на ключовете и лулите от Лидъл?
Имам малкият комплект със звездогаечни ключове на Лидъл, който е по спомен до 21 или 22, не помня точно колко пари струваше /колебая се за 12 лв./, но и не е купуван скоро. Никакви проблеми с ключовете и не е да не се ползват, но и не се натоварват с ремонт на автомобили :)
Имам и комплекти на Топмастер, положението е същото, прилични за цена/качество ключове.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: