Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
Е сега... много се разглезихте :) патронника и не знам нам кво си. Досега все с безключови на Якобс и Рьом сте дупчили . Дърво се дупчи с обороти . Виж за метал явно няма става . Знам само, че аз няма я взема ако ще и 80лв да стане
dido1975 - специалист
пон яну 27, 2020 9:32 pmcholev написа:
пон яну 27, 2020 6:49 pmdido1975 написа:

Тая съвсем не става за нищо. Абе, евтиното си е евтино.
..
.. И обикновен патронник и електрониката вече не е константна.
Да- не става.
Махнали са и почти 5кг. Намалена е и дълбочината на пробиване. За мощността да не говорим. Реплика на репликата. Ако ще да е и за 50лв.
cholev - майстор
пон яну 27, 2020 9:54 pmdido1975 написа:
....
Махнали са и почти 5кг. Намалена е и дълбочината на пробиване. За мощността да не говорим. Реплика на репликата. Ако ще да е и за 50лв.
Айде ся. Нали искате по евтино :-D
Мощноста си е същата, (710вата) ама без константна електроника това е резултата.
Lutchezar - майстор
Имаше и малко на брой евтини от предния модел. Но просто не ми трябва такова нещо.

Прикачен файл

Screenshot_20200127_165847_com.android.gallery3d.jpg
koveslav - майстор
Абе с няколко думи не търсете точност от бормашина извършваща работния ход по колоната си.А и от зеления Бош не очаквайте много повече,тя също е на база нормална стойка за бормашина с алуминиеви плъзгачи,а и неслучайно е зелена серия.Това са хоби машини,насочени към дърводелството,не ги намесвайте в металообработката.
dido1975 - специалист
пон яну 27, 2020 10:33 pmcholev написа:
пон яну 27, 2020 9:54 pmdido1975 написа:
....
Махнали са и почти 5кг. Намалена е и дълбочината на пробиване. За мощността да не говорим. Реплика на репликата. Ако ще да е и за 50лв.
Айде ся. Нали искате по евтино :-D
В Италия е за 69€ :lol:
https://www.lidl.it/it/p/fai-da-te/trap ... 1580200257
atanasov2004 - специалист
Чета и се смея :-D Все повече се убеждавам че съм взел правилното решение за Коледа - кашончето с 5 годишното "Гленд орчи"....6 бутилки за 72 левче-та....нямам рекламация за този скоч....за тез пари не можете да ме убедите че съм сбъркал :drinkers:
пишман_майстор - майстор
Сега погледнах в четвъртък какво ще има у нас. Гледам един ръчен циркуляр на 12в , бе то... ако оставим, че в немския онлайн е за 35 евро ..... Гледам сега оборотите му : 1400 в минута / диск 85мм ?! Диска- ок , малък циркуляр с малки дискове, ма оборотите ... само на мен ли ми се струват адски малко и с този размер диск, направо ще "лази" и кърти среза . За рязане на ламинат , на втората стая- нов диск ще иска :)
Поне да беше и при нас 70-75 леа, че да си струва донякъде заради 4Ач батерията му
Май само една лампа с Х12 батерия и тресчотката с 1/2 квадрат и дълго рамо съм си харесал.
aroot - специалист
От доста време отлагам, трябва ми ренде да рендосам няколко талпи, дъски и т.н.
Да се натягам ли на ел.рендето или да си гледам някакви ръчни инструменти за целта?
cholev - майстор
вт яну 28, 2020 1:57 pmsevginsali написа:
От доста време отлагам, трябва ми ренде да рендосам няколко талпи, дъски и т.н.
Да се натягам ли на ел.рендето или да си гледам някакви ръчни инструменти за целта?
какво натягане. Само батерията е 30лв. Аз се чудя да си взема ли още едно- 50лв. Излиза рендето е само 20- то само ножовете са повече.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: