Нека намерим най-тънките цени.
Gadnyara - специалист
За тази не знам, но една по-старите (на 110 бара по надпис) тествах преди време от мой приятел и освен шума, не видях да може повече от маркуч и "пистолет", включени във водопровода. :wink:
kr1100 - майстор
чет юли 04, 2019 5:34 pmyanko78 написа:
Някакви впечатления от водоструйката която ще се продава идната седмеца? Достатъчно силна ли е за кола, пране на килими и евентуално да се мият тераси пътеки дворни?

Е не се научихте да давате линк или да пишете параметри . Няма да взема да ровя за какво става въпрос.ЛИДЛ имат 2 вида водоструйки.
Ако е малката на 110 бара не си заслужава.
kuger - майстор
Мога да дам мнение за голямата, 150 бара. Много съм доволен. Тая ми се вижда несериозна. Единственото и предимство е, че е малка по габарити. И струва два пъти по-малко от голямата.
plamen6703 - майстор
чет юли 04, 2019 5:34 pmyanko78 написа:
Някакви впечатления от водоструйката която ще се продава идната седмеца? Достатъчно силна ли е за кола, пране на килими и евентуално да се мият тераси пътеки дворни?
Ако питаш за това, струва колкото струва, нищо не дал, нищо не взел!
Голямата, която пускат от време на време е много добра, но е два пъти по-скъпа! :partyman:
Прикачен файл:
Lidl.jpg
Lidl.jpg (71.8 KиБ) Видяна 2705 пъти
nikolov333 - майстор
чет юли 04, 2019 4:04 ammgbagera написа:
Някои има ли впечатления от машинката за подстригване и бръснене (май се водеше all in one) ?
В брошурата не я видях. Там има само за подстригване.
И машинките са няколко модела.. Аз имам Remington HC5205 и съм доволен..
https://www.lidl.de/de/remington-haarsc ... 05/p290238
hakama - специалист
Тази душ слушалка с 6-7 степени струва ли си - търся нещо подобно.

https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=26162
dundi - специалист
Аз купих преди година само слушалка/душ от този тип и маркуч. Засега работи нормално, няма проблеми.
mgbagera - специалист
Аз имам светещата слушалка и също съм доволен.
gogo7777 - майстор
чет юли 04, 2019 6:19 pmGadnyara написа:
За тази не знам, но една по-старите (на 110 бара по надпис) тествах преди време от мой приятел и освен шума, не видях да може повече от маркуч и "пистолет", включени във водопровода. :wink:
Аз съм много доволен от водоструйката. Става да си пръскаш овошките, доматите, лозето, да си варосаш стаята, да намокриш фланелката на гаджето....и още 100 неща.
kuger - майстор
съб юли 06, 2019 11:23 pmgogo7777 написа:
чет юли 04, 2019 6:19 pmGadnyara написа:
За тази не знам, но една по-старите (на 110 бара по надпис) тествах преди време от мой приятел и освен шума, не видях да може повече от маркуч и "пистолет", включени във водопровода. :wink:
Аз съм много доволен от водоструйката. Става да си пръскаш овошките, доматите, лозето, да си варосаш стаята, да намокриш фланелката на гаджето....и още 100 неща.
Все неща, които стават и с маркуча от чешмата :-D , я се опитай да извадиш фугировката от тротоарните плочки, щото моята може и това. От много акъл насочих струйника /на остра струя/ към крака си, щеше да ми го пробие.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: