Нека намерим най-тънките цени.
gnt69 - майстор
EDI - майстор
Става, жената го ползва редовно от няколко години.Аз също чат, пат, затварям си рибарски захранка.
ivannn - помощник
гледам 2 варианта на пробивни триони се предлагат в момента. четох упътванията и единствената разлика дето намерих е в полза на по-евтиния - има една допълнителна стъпка от 22,5 градуса за ъглово рязане, а всичко останало май е еднакво.
струват ли си парите? по-скъпия предлага ли нещо повече, което не забелязвам? имам батерии от серията

https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Aku-p ... p100286362
https://www.lidl-shop.cz/PARKSIDE-Aku-p ... p100252343
Virtex - майстор
Някои помни ли кога пускаха следните неща:

1. Програматор/"компютър" за поливане - електронният вариант с доста опции
2. Бензиновият тример/резачка/уред за кастрене
3. Маркучи градински

Дано не са били пускани тази година :-D
vlax - майстор
нед май 10, 2020 8:43 pmVirtex написа:
Някои помни ли кога пускаха следните неща:

1. Програматор/"компютър" за поливане - електронният вариант с доста опции
Оня ден в Кауфланд гледах бяха останали -30 лв
zz_stefanov - майстор
нед май 10, 2020 8:43 pmVirtex написа:
Някои помни ли кога пускаха следните неща:

1. Програматор/"компютър" за поливане - електронният вариант с доста опции
2. Бензиновият тример/резачка/уред за кастрене
3. Маркучи градински

Дано не са били пускани тази година :-D
Маркучи градински 20м 1/2" с бързи връзки и струйник на сносна цена има все още в била. Взех и от предлаганите отделно струйници (пистолети), но не затварят плътно и текат.
dimodd - напреднал
нед май 10, 2020 8:43 pmVirtex написа:
Някои помни ли кога пускаха следните неща:

1. Програматор/"компютър" за поливане - електронният вариант с доста опции
2. Бензиновият тример/резачка/уред за кастрене
3. Маркучи градински

Дано не са били пускани тази година :-D
В Лидъл на Сточна има маркучите и за поливане и за напояване. Днес следобяд ги имаше.
dimodd - напреднал
Колеги,моля дайте мнение дали електрическия пистолет за боядисване може да върши прилична работа за домашни условия?!?Идеята е да се боядисва с латекс и вар.Имам откъде да го купя за 45лв.,и не знам дали си заслужава.Ще съм благодарен за всеки отговор.Благодаря!
kr1100 - майстор
нед май 10, 2020 8:43 pmVirtex написа:
2. Бензиновият тример/резачка/уред за кастрене
По-добре електрическия разтегателен - има по-голяма дължина.
пон май 11, 2020 9:12 amdimodd написа:
Колеги,моля дайте мнение дали електрическия пистолет за боядисване може да върши прилична работа за домашни условия?!?
Аз си купих и боядисах една малка тоалетна с латекс и балкон с нещо като вар на акрилна основа. Налага се да се разрежда доста, тъй като изискването е през чашката да изтича за по-малко от 90 секунди. Малко се озорих докато намеря точната гъстота. Доста се загрява пистолета, пръскането е от около 30 см. Тъй като единия балкон го боядисах бързо, но за сметка на много мръсотия, капки бяха влязли и вкъщи, имаше единични капки и по някои коли 9 етажа по-надолу – (слава богу лесно се чисти), боядисах другия балкон с мече, тъй като жена ми не позволи да ползвам повече пистолета :) Но съм ентусиаст да го пробвам с лак. Кофти се чисти, моя вече мяза на бояджийски гащеризон, въпреки грижите, които положих да го почиствам след всяко ползване.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: