Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
Е тя на Чолев е от 400, не може да е като онези боклуци от 250 лева в по-неразвитите държави...
пишман_майстор - майстор
Малко стана мазало, стойки, ремъци, та се присетих , че и аз имам една стойка, щото я ползвам рядко ( имам и други с ремъци стационарни ) , взех, че я турнах на кантара, така от любопитство с дрелката ( бормашина с константна електроника под товар , предпазен ел. съединител и бърз патронник Рьом , нали за да сме в крак с модата) . Стойката със слайд глава, много стегнато движение, предаване по рейка , наклони , градуси и т.н. , колона 35 мм плътна сопа.
Но да, няма осветление, няма странични "екстри" . За сметка на това пък дупчи много прилично , няма се огъне, няма луфтове и отклонения . Ползвам я за специфични неща защото може да се накланя главата през градус и да дупчи странично .
Та стойката на Чолев се съмнявам да е била такава, иначе щеше бая да се замисли .
Прикачен файл:
Без име 2.jpg
Без име 2.jpg (60.11 KиБ) Видяна 3207 пъти
Прикачен файл:
Без име.jpg
Без име.jpg (89.02 KиБ) Видяна 3207 пъти
Прикачен файл:
Без име 1.jpg
Без име 1.jpg (70.9 KиБ) Видяна 3203 пъти
cholev - майстор
Феерично изглежда стойката. Сещам се една книга на Уди Алън от младоста- "Ако имприсионистите бяха зъболекари" :-D :-D :-D

Малко уточнение по модела на въпросната колонна бормашина, На картинката е оригинала от Шепах с табелка парксайд, но се продава под друг дизайн. Най вероятно първоначално такава е била идеята, но след това е променен дизайна поради разни търговски съображения. Е разни мърлячи не са поправили нещата, където трябва и след това въпроси. На лидл-сервице издънките са често явление :?
joroantonov - специалист
нед яну 26, 2020 8:08 pmпишман_майстор написа:
Малко стана мазало, стойки, ремъци, та се присетих , че и аз имам една стойка, щото я ползвам рядко ( имам и други с ремъци стационарни ) , взех, че я турнах на кантара, така от любопитство с дрелката ( бормашина с константна електроника под товар , предпазен ел. съединител и бърз патронник Рьом , нали за да сме в крак с модата) . Стойката със слайд глава, много стегнато движение, предаване по рейка , наклони , градуси и т.н. , колона 35 мм плътна сопа.
Но да, няма осветление, няма странични "екстри" . За сметка на това пък дупчи много прилично , няма се огъне, няма луфтове и отклонения . Ползвам я за специфични неща защото може да се накланя главата през градус и да дупчи странично .
Та стойката на Чолев се съмнявам да е била такава, иначе щеше бая да се замисли .Без име 2.jpg
Без име.jpg
Без име 1.jpg
Колегата Oberst явно имаше в предвид нещо такова, но за Чолев Лидълското е еталон, та явно си е мислил за тяхното недоразумение. Колонната бормашина ползвам рядко, но за тия пари дето е дал Чолев сто пъти повече бих взел Бернардо, макар и нисък клас. Сигурен съм че е в пъти повече машина отколкото тая натруфена пластмаса.
пишман_майстор - майстор
Момци някой захващал ли се е с със "студения" старт на бръшлесс винтовера от Б2 серията? Приятел си го купил и много се дразни от този (д)ефект . Снощи е сложил две батерии във фризера , , вади , слага и сработват веднага без проблем. Всеки път винтоверта тръгва. Сега следващият момент е винтоверт във фризер , батерия на стайна температура едната и батерия във фризера ( другата ) . Съмнява се , че има СМД термистор някъде наврян из платката на самия винтоверт и не ще да тръгва заради него.
П.п. май ми стана ясно що е с 5 години гаранция :D
cholev - майстор
Тази зима меька бе. :-D Май този ефект го има при винтоверта само? Аз пробвах на перфоратора и шлайфа, но при околонулеви температури и проблем няма.

И на сервицето се показа евтина версия на колонната бормашина. Разликата е липса на дисплей и само една скорост (500-2600об/мин)

По гръцко (Кипър) гледам 85 евро

PTBMOD 710
https://www.lidl.com.cy/en/p/reliable-t ... -a1/p35788

ПС. Какво им става на тези хора. На последната картинка е другия модел
dido1975 - специалист
пон яну 27, 2020 3:54 pmcholev написа:
И на сервицето се показа евтина версия на колонната бормашина. Разликата е липса на дисплей и само една скорост (500-2600об/мин)
По гръцко (Кипър) гледам 85 евро
PTBMOD 710
Тая съвсем не става за нищо. Абе, евтиното си е евтино.
valentino76bs - майстор
пон яну 27, 2020 10:30 amпишман_майстор написа:
Момци някой захващал ли се е с със "студения" старт на бръшлесс винтовера от Б2 серията? Приятел си го купил и много се дразни от този (д)ефект . Снощи е сложил две батерии във фризера , , вади , слага и сработват веднага без проблем. Всеки път винтоверта тръгва. Сега следващият момент е винтоверт във фризер , батерия на стайна температура едната и батерия във фризера ( другата ) . Съмнява се , че има СМД термистор някъде наврян из платката на самия винтоверт и не ще да тръгва заради него.
П.п. май ми стана ясно що е с 5 години гаранция :D
Добре де модела от 2018 (с 2.5 а/ч батерия)няма такъв проблем или поне не ми е споменавал авера.
пишман_майстор - майстор
Предните модели ( първите) със самсунговите батерии нямат тоя проблем, сегашните обаче... са за работа в климатизирани помещения.......
cholev - майстор
пон яну 27, 2020 6:49 pmdido1975 написа:

Тая съвсем не става за нищо. Абе, евтиното си е евтино.
..
.. И обикновен патронник и електрониката вече не е константна.
Да- не става.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: