• 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
jekasus - майстор
nikolson написа:
За
Фитила разбра, за какво питам. Въпроса беше -телчарка-мини.
zz_stefanov - майстор
съб яну 19, 2019 3:56 pmVirtex написа:
Та по повод разни твърдения за 'истерия' и други налагащи мнението, че едва ли не се избиват хората за тази прословута телчарка, върхът на индустриалната революция, ето една снимка от събота (дори не е петък ).

Специално за пишещите фенове.

И дано се спре с това налагане на 'истерия', 'великото търсене' и т.н. на разни продукти, които явно не само cholev има за цел да рекламира :)

Защото за мен да се пишат такива истории може да има по две причини : финансови подбуди или желание да се набутат повече хора, за да не се чувстват прецакани само 'рекламиращите'. В този магазин имаше и доста други продукти с количества. Та се чудя, може би разположението на магазина има общо с това до колко са запознати купуващите какво наистина купуват, има ли смисъл като качество и дали наистина е 'далаверата' на века :)
+1
Същото беше снощи във Варна над зеленчуковата борса и тази сутрин в Провадия.
Убеден съм, че в Перник са свършили. :-D

Взех си соларна маска. Изработката - китайщина като всички за тея пари. Утре ще е я пробвам, никога не съм пробвал такава, та няма да я хваля.
ben84 - специалист
съб яну 19, 2019 8:23 pmzz_stefanov написа:
Същото беше снощи във Варна над зеленчуковата борса и тази сутрин в Провадия.
Убеден съм, че в Перник са свършили. :-D

Взех си соларна маска. Изработката - китайщина като всички за тея пари. Утре ще е я пробвам, никога не съм пробвал такава, та няма да я хваля.
В Перник свършва, щото зареждат по две три бройки.
А соларната маска работи. Вече я пробвах.
Имайте предвид, че изображението на батериите върху касетата не отговаря на истината :-D
manobg - специалист
Аз утре ще я пробвам с един комшия, който работи с газ. От него зависи дали ще я оставя или ще я върна. Ще пиша какво съм решил и ще покажа заварките.
cat - специалист
Маската днеска я върнах не ми хареса единственото хубаво нещо в нея е фенерчето , сензорите са два а не 4 както е при нормалните маски силно фенерче я задейства когато светиш право към сензорите ако светиш под ъгъл не се задейства ,корпуса е отвратителен оглавника на мен ми беше удобен .
cholev - майстор
Виждаме ги разбираш нещата. И каква е практическата полза от 4 сензора вместо два и това задействане под ъгъл. Подозирам, че клони към нула.
cat - специалист
Ползата Чолев е да не си светкам в очите , ако искам да ми святка ще си продължа със старите маски . Иначе фенерчето ми хареса благинка е ще залепя на другата маска някои челник .
zz_stefanov - майстор
съб яну 19, 2019 11:49 pmcat написа:
Маската днеска я върнах не ми хареса единственото хубаво нещо в нея е фенерчето , сензорите са два а не 4 както е при нормалните маски силно фенерче я задейства когато светиш право към сензорите ако светиш под ъгъл не се задейства ,корпуса е отвратителен оглавника на мен ми беше удобен .
Пробвах с фенерчето. Задейства я, но като намалиш чувствителността не се задейства. Туй да и е проблема.
А нейното си фенерче е толкова слабо, че наистина челника ще ти върши при нужда по добра работа на затъмнено място.
fore - майстор
4 те сензора са сложени за по голяма чувствителност, бързодействие и прецизна работа. Ползата е ясна. Лидл пак са копирали недокопирали.
agj - майстор
нед яну 20, 2019 12:08 amcholev написа:
Виждаме ги разбираш нещата. И каква е практическата полза от 4 сензора вместо два и това задействане под ъгъл. Подозирам, че клони към нула.
Ами и ти ги разбираш нещата....! :-D
Полза от 3 или 4 сензора разбирасе има.
Само че при китайските маски ползата от 4 броя сензори е доста спорна.
Нещата опират преди всичко до качеството и прецизната работа на серзорите ,а не толкова до техния брой.При марковите маски само два серзора дават достатъчна стабилност на работа на маската. 3 или 4 серзора се поставят на доста по скъпите модели.Не само като екстра.Повечето сензори дават по стабилна работа на по тесни, по недостъпни и неудобни за работа места.
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: