• 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
Andri01 - майстор
А да ,ясно. :) Аз същото казах още на в началото на спора-става за любителска работа,НЕ за професионална !! :partyman:
cat - специалист
Чолев дай да ти обясня за тия сензори , като си си заврял главата под каросерия на камион често се случва да запалиш дъгата а маската да не запали доста е неприятно понеже горните два сензора са в сянка и не сработва . Доколкото знам филтрите спират УВ излъчването дори при не затъмнено стъкло обаче пак е неприятно та затова маска с 4 сензора .
ben84 - специалист
нед яну 20, 2019 10:11 pmcat написа:
Чолев дай да ти обясня за тия сензори , като си си заврял главата под каросерия на камион често се случва да запалиш дъгата а маската да не запали доста е неприятно понеже горните два сензора са в сянка и не сработва . Доколкото знам филтрите спират УВ излъчването дори при не затъмнено стъкло обаче пак е неприятно та затова маска с 4 сензора .
Ами просто е. Коги се завираш у такива места да си изкарваш леба, не си купуваш маска от бакалията за 55 пари.
Ама я дали че го видим случайно два пъти у годината ми е през ръкохватката.
ПП. Разбирам те. Хубавото си е хубаво, ама струва ли си в определени случаи?
Последна промяна от ben84 на нед яну 20, 2019 10:37 pm, променено общо 1 път.
cholev - майстор
нед яну 20, 2019 10:11 pmcat написа:
Чолев дай да ти обясня за тия сензори , като си си заврял главата под каросерия на камион често се случва да запалиш дъгата а маската да не запали доста е неприятно понеже горните два сензора са в сянка и не сработва . Доколкото знам филтрите спират УВ излъчването дори при не затъмнено стъкло обаче пак е неприятно та затова маска с 4 сензора .
Да бе нави ме с 4-те сензора. Сега остава да намеря камион та да видя верно ли не задейства с два :-D :-D
Ама това със задействането под ъгъл 'не е бъг а фичър'. Идеята да задейства маската от елжена, а не от всека лампа дето свети от страни :lol: . Демек задейства ли само директно това е готиното :) .
Имам и старата- ще тествам утре под ъгъл, коя от двете е по нечуствителна на странични дразнители. Старата обаче няма настройка чуствителност- на едни светодиоди не задейства, а новата на средна настройка да. Важно ли е това- май не. На дъгата задейства без проблем. Ама нека има настройки
borchoyor - специалист
Чолев, ти да не си тоя, дето в лидълските брошури го снимат по анцуг, по гащи, по тениски, по ризи и т.н. Време е да те снимат по маска и с телчарката. The best buy, U can get😂
cholev - майстор
Да бе. Тъкмо си взех от боксерките. Ще се снимам и ще пратя на жена ти борчо- ама да не вземе да те изгони след това :-D
zz_stefanov - майстор
нед яну 20, 2019 10:50 pmborchoyor написа:
Чолев, ти да не си тоя, дето в лидълските брошури го снимат по анцуг, по гащи, по тениски, по ризи и т.н. Време е да те снимат по маска и с телчарката. The best buy, U can get😂
Чолето е влюбен в оня дето държи дрелки, флексове, циркуляри, винтоверти.... :-D
agj - майстор
нед яну 20, 2019 10:36 pmcholev написа:
нед яну 20, 2019 10:11 pmcat написа:
Чолев дай да ти обясня за тия сензори , като си си заврял главата под каросерия на камион често се случва да запалиш дъгата а маската да не запали доста е неприятно понеже горните два сензора са в сянка и не сработва . Доколкото знам филтрите спират УВ излъчването дори при не затъмнено стъкло обаче пак е неприятно та затова маска с 4 сензора .
Да бе нави ме с 4-те сензора. Сега остава да намеря камион та да видя верно ли не задейства с два :-D :-D

Верно е,Чолев,верно ти казва колегата.Аз същото го написах.Само че контретния пример с камиона е една от многото такива ситуации.
нед яну 20, 2019 10:36 pmcholev написа:
а това със задействането 6под ъгъл 'не е бъг а фичър'. Идеята да задейства маската от елжена, а не от всека лампа дето свети от страни :lol: . Демек задейства ли само директно това е готиното :) .
Имам и старата- ще тествам утре под ъгъл, коя от двете е по нечуствителна на странични дразнители. Старата обаче няма настройка чуствителност- на едни светодиоди не задейства, а новата на средна настройка да. Важно ли е това- май не. На дъгата задейства без проблем. Ама нека има настройки
Важно е !Когато се задейства от фанерче, лампа,отражение на ламрина или някакво странично отражение не е добре.Или поточно казано, ако се затъмни и след това не изсветлее отново-не е добре.Доста от китайските го правят тоя номер.Та в крайна сметка става така че, като ти светне отблясъка ,маската се затъмнява , и нищо не се вижда в момента преди запалване на дъгата!
Така че колкото настройки да има ......,като не вършат работа,файда йок:-D
zz_stefanov - майстор
Вие сега чолето не го учете. с лидълските маски тея работи са невъзможни :-D
borchoyor - специалист
нед яну 20, 2019 11:22 pmzz_stefanov написа:
нед яну 20, 2019 10:50 pmborchoyor написа:
Чолев, ти да не си тоя, дето в лидълските брошури го снимат по анцуг, по гащи, по тениски, по ризи и т.н. Време е да те снимат по маска и с телчарката. The best buy, U can get😂
Чолето е влюбен в оня дето държи дрелки, флексове, циркуляри, винтоверти.... :-D
Да не забравиш да сложиш и краставица в боксерките, че иначе йок и запомни - ненарязана!!!
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: