Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
Абе не е най голямата сила, но жули при допир и сваля добре застоялата мръсотия по боята. Така че силата и е достатъчна за миене на кола.
kr1100 - майстор
турбодюзата има слабо място. След използван към края на гаранция се напуква 1 пластмасова шайба в която се трие съчмата. Като се спука струята спира да се върти и пръска в 1 посока в зависимост къде е пукнато.
2 върнати в края на гаранцията.
comunikator - специалист
Отзиви за големия ъглошлайф в понеделник?
jekasus - майстор
съб апр 13, 2019 7:56 pmcomunikator написа:
Отзиви за големия ъглошлайф в понеделник?
Допълнителни екстри, като плавен спусък и други изгъзици май няма.
Ако ми трябваше, бих го вземал - за 30 лева на година, пък може и пари да ти върнат, ако се прецака преди гаранция....
Аз още се чудя за миксера, утре ще намина през Лидъла.
fore - майстор
съб апр 13, 2019 5:27 pmkr1100 написа:
турбодюзата има слабо място. След използван към края на гаранция се напуква 1 пластмасова шайба в която се трие съчмата. Като се спука струята спира да се върти и пръска в 1 посока в зависимост къде е пукнато.
2 върнати в края на гаранцията.
Аз тази турбо-дюза едва ли ще я ползвам. Не ме впечатли нито с налягане нито с конуса който прави. Даже не знам къде да я ползвам. А и това да е проблема. Самата водоструйка и другите накрайници щом работят не е фатално. А вероятно тази пластмасова шайба може да се замени или с метална или да се залепи.
Lisko - майстор
А за къв чеп стърчи тоя чеп от стената?
:-D

Прикачен файл

chep.PNG
themask - специалист
нед апр 14, 2019 12:07 amfore написа:
Аз тази турбо-дюза едва ли ще я ползвам. Не ме впечатли нито с налягане нито с конуса който прави. Даже не знам къде да я ползвам. А и това да е проблема. Самата водоструйка и другите накрайници щом работят не е фатално. А вероятно тази пластмасова шайба може да се замени или с метална или да се залепи.
То с тази водоструйка няма как да те впечатли коя да е дюза :-D
шоп - майстор
нед апр 14, 2019 12:41 amLisko написа:
А за къв чеп стърчи тоя чеп от стената?
:-D
Дюбел :-)
Има дърводелци от старата генерация, които все още окачат горен ред кухненски шкафове само на дървен дюбел или гипсирано трупче (клепе)

Рядко и аз минавам на тови евтин вариант, особено в тухла четворка където ако се закучи нито един фабричен дюбел не държи и трябва да се мине на скъпи хим. дюбели.
kozl - майстор
нед апр 14, 2019 12:41 amLisko написа:
А за къв чеп стърчи тоя чеп от стената?
:-D
За да си закачаш водоструйката. Но след като излезе модела на колела, чепа вече е ненужен :?
Обаче нуждата изисква да си закупиш сабления трион на Парксайд, за да премахнеш ненужния чеп :wink:
Па аз се замислям за какъв чеп ми е саблен трион :?
Е верно, че ползвах да досрежа по-широки греди, дето дълбочината на циркуляра се оказа недостатъчна да се срещнат срезовете от срещуположните стени, та сабята клъцна сърцевината и то при условие, че собственика де ми разкри технологията на срязване ми осигури и достатъчно дълго острие за сабята :? :? :?
LazarGanev - "Велик майстор"
нед апр 14, 2019 12:41 amLisko написа:
А за къв чеп стърчи тоя чеп от стената?
:-D
Дърводелеца си е дърводелец, железара си е железар - на мен ми изглежда като медна тръба и въпроса, който се поражда е защо тоя тъпак я реже толкова близо до стената и толкова накриво :-D

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: