• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
jekasus - майстор
Virtex написа:
Интересно jekasus какво ще каже за шлайфмашината и останалите инструменти за гипсокартон
Някакъв ръчен саблен трион - не знам, трябва да го видя.
Сгъваем нивелир - интересна джуджавка, ама надали ще си взема.
Отвертката я пропускам, обикновено оставам само с един-два бита :-D
Комбинирани клещи(това не са комбинирани, а за монтаж на профили) имам, но от друг модел, който е с по-голям монтажен отвор, които и CD могат да захапят, тия само за CW.
Клещи за дюбели Моли от калпавия вариант.
Самите дюбели - не знам, може и да са хубави. Не вярвам че ще правят само за Германия и Перник :-D хубави, а за други от калпави...
Широката шпакла с бит е за шпакловчици на гипскартон, никога не съм гледал цени на такива, но както винаги цена-качество трябва да е добро.
Другата шпакла, маламашка и бъркалка не са интересни, има ги със също качество на същи цени.
Едната чанта(по-голямата) ме интересува, щото може да става за 12V винтоверт.
Нивелир, прави ъгли и ъгломер ги пропускам - не са ми интересни.
Накрая три машинки, които струват -
Ренде - ако се променя ъгъла на ножа, си струва, подобно на Стенли е 42-45лв.
Телескоп - в Кауф май беше бая по-евтино :-D но цената пак бива, а понякога без тях не може, особено ако си сам...
Жирафа - имам пряк допир със тях, сравнение със FLEX и Festool ги пропускаме, щото разлика в цената е над 10х.
Иначе е май е тежко - моя Raider RDP-DS02 е по-лек с 400 гр., но по-скъп двойно.
Серафимов е с 1.5 кг по-лек, но 4 пъти по-скъп.
Така че цената е определяща, особено за тези, които рядко ги ползват.
А в комбинация с онази, последната прахосмукачка няма по-добро предложение на пазара.
Така че жирафа е първо място при тези инструменти - по гаранция, цена и вероятно качество...
Тия от тукашния Лидъл да не си чешат ташаците в офиса, а да направят същия онлайн-магазин, както в Немско, тогава ще има доста интересна промяна на пазара на инструментите в България...
Virtex - майстор
Благодаря, доста подробно обяснение и информация :)

Ако са като изпълнение като другите има много интересни предложения (като за инцидентна работа) - специално "жирафа" май по-евтин не се намира, дори отвън.
пишман_майстор - майстор
Спрея за вериги е добър, взимал съм го при предишни промота .
jekasus - майстор
Вземах си шлайф диск с велкро.
Прикачен файл:
01.09.jpg
01.09.jpg (101.15 KиБ) Видяна 4846 пъти
Ще видим, дали е по-добър от другите(които са по-евтини) или, от тези, които са по-скъпи :-D
tntcom - специалист
Бива си го. Купих го преди 3 години и все още е добре. С преходник за дрелка е, които стана и на телена четка(чашка), но от друг търговец. Иначе и той струва пари.
По спомен профила на диска позволява и директно да се монтира на ъглошлаифа без предпазителя и става вършачка. С бормашина върши по-добра работа. Само не го пускай да се върти на обратно. :drinkers:
niordanov - помощник
Някой има ли впечатления от поялника? Търся нещо за домашна и хоби употреба.
sstefanov - майстор
На пръв поглед е трагедия.
batVenci - специалист
Пускали са и много по добри модели:
https://www.lidl-service.com/cps/rde/SI ... e=ПИСТОЛЕТ ЗА ЗАПОЯВАНЕ PLP 100 A1
niordanov - помощник
Мерси, ще скипна значи.
cat - специалист
Лидл почнаха да се излагат с ел инструментите много им падна качеството . Преди тия гладките серии нещата бяха с добро качество сега тия ръбестите нещо не биват
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: