• 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
koveslav - майстор
Това тяхното си е жив психо експеримент върху клиента.
nikolov333 - майстор
Е да, ама който си е взел от таз вълшебна тел, сигурно се е насрал от радост.. :-D :lol: :lol: :butthead:
Аз си взех принтера за етикети и 2бр. от дву-компонентната смола, по обед и имаше останало телоподаващо и 4 шлема, ама телта беше мит и при нас.. :-D
nikolson - майстор
чет яну 17, 2019 10:48 ammanobg написа:
чет яну 17, 2019 10:43 amnikolson написа:
Кой го е казал това? :-D
Тези, които го заграбиха, дори дадоха на един една макара 1мм защото не йм трябвала.
Хм, 5мм. Лидъл да не почнаха да продават и арматурно желязо. Аз повече от 1.2мм за телоподаващо не знам, но не мога да бъда критериий. За мене таванът на лидълската телчарка е 0.8мм, затова са дали единицата.
manobg - специалист
чет яну 17, 2019 1:37 pmnikolson написа:
Хм, 5мм. Лидъл да не почнаха да продават и арматурно желязо. Аз повече от 1.2мм за телоподаващо не знам, но не мога да бъда критериий. За мене таванът на лидълската телчарка е 0.8мм, затова са дали единицата.
Възможно е да сте прави, колеги, може онези да са се бъзикали с нас, аз го чух като страничен наблюдател, а охраната сигурно толкова му разбира главата. Аз лично се изсмях като каза, че имало тел за алуминии.
Фитилчо - майстор
По принцип не е проблем да се заварява алиуминии със телоподаващо, сменя се вътре жилото, слага се тефлоново и алуминиева тел. За газта не съм сигурен, мисля , че и с Въглероден Двуокис става...
fore - майстор
С СО освен черно друго неможе да се заварява ! За Алуминий иска Аргон ! Мисля достатъчно го споменахме това.
Освен това за да се заварява алумин иска и АС пулсов режим - модулиран. Това заради окиса на алуминия който се топи на по висока температура от самият метал.
С моята ИГБТ ако сложа Аргон и Алумин тел сигурно само ще точковам и плюя. Хубав шев няма да направя. Със Струната понеже е комби Чопър и взаимства от старата технология и от новата - траф и транзисторен изправител сигурно шева ще е по добър. Поне на клипът който гледах от производителя се заварява много добре.

За 5 и 6 мм тел :lol: :lol: явно колегата не мисли. Това направо вади арматурни електроди от горелката.
Фитилчо - майстор
Кемпито ми го може... Може би има нужд аот аргон.
С неръждаема тел няма проблеми да заварява с CO
cholev - майстор
чет яну 17, 2019 2:58 pmfore написа:
...

За 5 и 6 мм тел :lol: :lol: явно колегата не мисли. Това направо вади арматурни електроди от горелката.
Позачетох- оказва се размерите на телта са от 0.3 до 12мм :-D

за 5мм ток 800-950А :-D
The master - специалист
чет яну 17, 2019 8:37 ambatVenci написа:
Уж сега много магазини за техника, но пак се наблюдава, че хората изпитват някакъв глад за техника, който май най-добре Лидл подхранва...
Глад за техника с цена съизмерима с получаваната заплата и нуждата от определен клас техника.
fore - майстор
чет яну 17, 2019 3:16 pmФитилчо написа:
Кемпито ми го може... Може би има нужд аот аргон.
С неръждаема тел няма проблеми да заварява с CO
За неръждавейка е най добре Каргон - Ar 98% /CO 2%.
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: