Нека намерим най-тънките цени.
cat - специалист
пон апр 06, 2020 4:55 pmnbr написа:
Някой ползвал ли е тази бормашина? Рядко ми се налага и се мъча с ръчна и лидълска стойка...
Чолев я има . В нашият Лидл си стояха 6 водоструйки всичките в отваряни кашони , отнесох една ще видя тия дни дали не е дефектна .
yanko78 - специалист
Аз взех водоструйката. В нашия град, имаме 2 лидъла, като в единия въобще е нямаше. От 4 бр. 1 беше разопакована, 2 бяха със скъсани кашони, аз взех най запазения кашон. Като е отворих на село, пластмасата до колелото беше счупена, но не ми се разправя да е връщам. Първитехми впечатление е, че е детска играчка. Взех е за пътеки и тераса от врачански камък. Пробвах е и в интерес на истината, изчисти всичко. Абееее има какво да се желае, ама и за тия пари толкоз. Бях се нахвърлил на керхер HD серията 5/15, ама струва колкото 10 лидълски, та и това ме успокоява, че цена/качество си е балансирана покупка.
Passa - специалист
Това "е" малко не се връзва като съюз в конкретният случай. Трябва да е 'я'

Подръж пистолета докато измиеш колата и тогава сподели как ти се чувства ръката. И ако това не ти стига си сложи пръста пред струята на дюзата за в.налягане. Така най точно ще усетиш колко точно са баровете.

Кутията която взех беше леко смачкана в ъгъла горе и имаше леко свалено покритие като от тиксо, но запечатена добре заводски. Отворих, погледнах вътре и беше ок. Отнесох.
Явно има и връщани и лошо транспортирани и тнт.......
yanko78 - специалист
пон апр 06, 2020 10:16 pmPassa написа:
Това "е" малко не се връзва като съюз в конкретният случай. Трябва да е 'я'
Нищо не разбрах от лингвистичните забележки.
Относно струята, не съм е взимал да си чеша пръстите с нея, просто споделих впечатления. Ротационната дюза, е интересна, но много “бръжди” на ръцете. Нормалната дюза, колкото е по затворена, толкова и струята е силна, но колкото по се отваря към метла, толкова по отслабва. Не си мия сам колите, но имах идея, да почна за собствен кеф да го правя. Малко съм скептичен дали ще се справи. По скоро, дали ще ми доставя удоволствие или ще ме ядосва и ще трябва да се самозаблуждавам, че е ок.
radius - майстор
пон апр 06, 2020 10:39 pmyanko78 написа:
пон апр 06, 2020 10:16 pmPassa написа:
Това "е" малко не се връзва като съюз в конкретният случай. Трябва да е 'я'
Нищо не разбрах от лингвистичните забележки.
Относно струята, не съм е взимал да
:rolleyes:
Тук трябва да е "я".
zz_stefanov - майстор
пон апр 06, 2020 9:36 amkartechar написа:
нед апр 05, 2020 9:35 pmsevginsali написа:
В крайна сметка, бива ли я като за парите си?
Гледам че има повече от един вид и не знам дали то1но тази става.
За 132 лв не бих се замислил да я купя. Имам я от две години, ползвам я интензивно и съм доволен, проблеми не съм имал. Даже и за 220 лв. /за колкото съм я купил/ си заслужава, а за 132 си е направо попадение!
Оф, дано да е същата отвътре, като тази дето си я купил за 220.
kartechar - специалист
Най-вероятно това са връщани и отремонтирани машини, но ако са направени както трябва и след като имат 3 години гаранция, няма какво толкова да се рискува.
atanasov2004 - специалист
Моя кашон изглеждаше добре :-D 220 лв не ми се даваха, но сега като е "на далавера" - сложих в количката :-D В петък ще я "тествам" на вилата. Ако "изчисти" тревичките между плочките ще е добре, ще пробвам дали може да измие добре и бидоните от виното :-D Щото основно за това я взех и разбира се лятото да пера килимите на жената :-D Да питам какъв е захранващия маркуч ? :? Мисля от чешмата е 3/4 кран,дали ще е нужно някакав преход. Ще видим. Ако не ми харесва - връщам :) Гледам че има още 5 годишно "Гленд Орчи" - щото моето намаля доста :-D
Djack - специалист
Сега хвърлих едно око в продавалника - всички липсващи водоструйки от щандовете в Лидъл са там! :? :lol:
Passa - специалист
пон апр 06, 2020 9:50 pmyanko78 написа:
Аз взех водоструйката. В нашия град, имаме 2 лидъла, като в единия въобще е нямаше. От 4 бр. 1 беше разопакована, 2 бяха със скъсани кашони, аз взех най запазения кашон. Като е отворих на село, пластмасата до колелото беше счупена, но не ми се разправя да е връщам. Първитехми впечатление е, че е детска играчка. Взех е за пътеки и тераса от врачански камък. Пробвах е и в интерес на истината, изчисти всичко. Абееее има какво да се желае, ама и за тия пари толкоз. Бях се нахвърлил на керхер HD серията 5/15, ама струва колкото 10 лидълски, та и това ме успокоява, че цена/качество си е балансирана покупка.
Ако не си разбрал, значи не е грешка а е някакъв диалект.

Нормално е като вдигаш налягането да увеличаваш и силата и обратното. И маркуч да го стиснеш отпред ще стане същият ефект. Така работи и турбото с променлива геометрия, но управлява газове, а не течност. А ако махнеш дюзата отпред направо губиш налягане и почва да пикае.

Ако с тази водоструйка дето сваля мръсотията от праговете директно не ти стане кеф да миеш колата, няма с какво тогава. Просто настрой дюзата да е на почти притворено положение с ширина на струята 10 см и като я доближиш до прага на разстояние пак 10 см ще видиш ефекта при движение по прага........ рядко ще ти се наложи да търкаш на ръка при много застояла мръсотия.
После слагаш приставката с шампоана и пръскаш по колата леко. Затъркваш с гъба. Изплакваш и бършеш с суха гюдерия да не става на капки особено при варовита вода. И си ти !
вт апр 07, 2020 8:21 amkartechar написа:
Най-вероятно това са връщани и отремонтирани машини, но ако са направени както трябва и след като имат 3 години гаранция, няма какво толкова да се рискува.
Моята е чисто нова. Няма следи от употреба никъде. Приставките в пликчето и филтъра не бяха ползвани и мокрени с вода. Маркуча за високо налягане не беше нацапан и развиван както е фабрично навит.Кутията беше фабрично залепена. Трудно я отворих. Като я пуснах имаше в помпата малко застояла вода от тестовете в завода. Като се напълни цялата с вода и работи после за да се източи напълно трябва да работи на сухо продължително или от маркуча ще капе вода.
Последна промяна от Passa на вт апр 07, 2020 1:09 pm, променено общо 5 пъти.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: