• 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
ben84 - специалист
нед яну 20, 2019 10:16 amzz_stefanov написа:
Пробвах с фенерчето. Задейства я, но като намалиш чувствителността не се задейства. Туй да и е проблема.
[/quote]
И къде е проблема :shock:
Не е ли това целта. Да намалиш чувствителността така, че да не сработва от фенерчета и случайни отбясъци?
Я не разбирам много от заварване, ама ми се чини, че дирите под телето вол.
:partyman:
zz_stefanov - майстор
Е да де, работи, регулира се :)
agj - майстор
нед яну 20, 2019 5:08 pmben84 написа:
нед яну 20, 2019 10:16 amzz_stefanov написа:
Пробвах с фенерчето. Задейства я, но като намалиш чувствителността не се задейства. Туй да и е проблема.
И къде е проблема :shock:
Не е ли това целта. Да намалиш чувствителността така, че да не сработва от фенерчета и случайни отбясъци?
Я не разбирам много от заварване, ама ми се чини, че дирите под телето вол.
:partyman:
Не разбираш ,но изказваш мнение!
При намляне на чувствителността пък ,може да се получат дриги проблеми.....
Точно чувствителността е един от най големите проблеми на китайските маски.
ben84 - специалист
нед яну 20, 2019 5:45 pmagj написа:
Не разбираш ,но изказваш мнение!
При намляне на чувствителността пък ,може да се получат дриги проблеми.....
Точно чувствителността е един от най големите проблеми на китайските маски.
И къде е проблема в чувствителността в конкретния случай?
Маската сработва от фенерче. И със запалка пак сработва.
нед яну 20, 2019 5:45 pmagj написа:
Не разбираш ,но изказваш мнение!
Освен че изказвам мнение и питам :)
manobg - специалист
Здравейте отново, днес направихме тест на телоподаващото, който записах на видео. С две думи реших да си го оставя, защото показа добри резултати според моите разбирания. Искам само пак да уточня, че аз не съм професионален заварчих, даже в живота си никога не съм хващал ръкохватка на електрожен или друго заваряващо устройство. От проведените тестове сметнах уреда за полезен. Моите изисквания са ниски, от време на време нещо по двора ако се наложи да капна и това е, повече работя с дърво. Ето и резултата от днешния тест:

Andri01 - майстор
Сигурен ли си,че сефте хващаш електрожен? като гледам заварките ти.... :? :partyman:
nikolson - майстор
Човекът е извикал заварчик за теста.
Djack - специалист
Малко трупа, като за максимална степен, но на звук го докарва! Честито за придобивката и да си я използваш дълго и безпроблемно! :partyman:
manobg - специалист
нед яну 20, 2019 7:20 pmAndri01 написа:
Сигурен ли си,че сефте хващаш електрожен? като гледам заварките ти.... :? :partyman:
Аз снимам клипа, а това е мой приятел, който си мислеше че правя снимки, не обича да го снимам на видео, но аз исках да се вижда ясно какво става.
Аз също се пробвах и разбира се не направих нищо добро, но смятам да се понауча, практиката ще покаже.
Това, което мога да кажа е, че уреда би удовлетворил нуждите на хора като мен, за професионална работа сигурно не става, но за домашно ползване е ок.
gogo7777 - майстор
Бива :wink:
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: