• 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
EDI - майстор
Всички подобни марки са със сходно качество.
jekasus - майстор
Не купувам готови комплекти, трябва ми отделен накрайник, купувам отделно.
Реално повече от 4-5 накрайника-бита не трябват и в профи-работа, основния и най-използван си го има в кутиите със рапиди...
muhala - майстор
Някой да е купувал от винтовете за дърво? Пускали са ги и преди.
Аз имам комплекта със занквра, фрезера и двете свредла. Доволен съм. :drinkers:
batVenci - специалист
Сутринта пред магазина преброих 14 човека, но може и да е имало още зад мен в тъмното. Даже старци тичаха, като младежи. За секунди палето бе вдигнато, още с големите кафяви кашони, в които имаше по две телчарки. Явно на големите критики тук в темата никой не е обърнал внимание...
Фитилчо - майстор
чет яну 17, 2019 8:21 ambatVenci написа:
Явно на големите критики тук в темата никой не е обърнал внимание...
Българинът е ... с невъзможност да види по далеч от носа си. Това го знае всяко хлапе. Освен това е преживял и коминзЪма и затова е като невиждАл... шото тогава тея неща се продаваха в кореком. Освен това все го е страх да не настине и да не се мине и затва е зимАл задължително като е видял, че е 200 лева.
Последна промяна от Virtex на чет яну 17, 2019 10:00 pm, променено общо 1 път.
Причина: без връзка с темата
batVenci - специалист
Уж сега много магазини за техника, но пак се наблюдава, че хората изпитват някакъв глад за техника, който май най-добре Лидл подхранва...
Фитилчо - майстор
чет яну 17, 2019 8:37 ambatVenci написа:
Уж сега много магазини за техника, но пак се наблюдава, че хората изпитват някакъв глад за техника, който май най-добре Лидл подхранва...
Отвратително скъпа е техниката там, за качеството, което предлага !
С някоИ много малки изключения, примерно старата прахосмукачка , новата не зная как е
cholev - майстор
Аз си взех шлем и от всички размери тел, а от 0.8 кат най универсален 2 :razz: . Ще има да си заваряяявам
cholev - майстор
ср яну 16, 2019 10:32 pmmuhala написа:
Някой да е купувал от винтовете за дърво? Пускали са ги и преди.
Аз имам комплекта със занквра, фрезера и двете свредла. Доволен съм. :drinkers:
АКо са на торкс взимай задължително. На друго место не се продават. Аз само такива ползвам
Фитилчо - майстор
чет яну 17, 2019 8:47 amcholev написа:
ср яну 16, 2019 10:32 pmmuhala написа:
Някой да е купувал от винтовете за дърво? Пускали са ги и преди.
Аз имам комплекта със занквра, фрезера и двете свредла. Доволен съм. :drinkers:
АКо са на торкс взимай задължително. На друго место не се продават. Аз само такива ползвам
:lol: :lol: :lol:

Кутии по 500 и 1000 броя(зависимост от размера) на по 10-ина 12 лева в Баухаус, и това е скъп магазин по принцип... смятай ако се разтърсиш по фирмите... Вярно, пшреди повече от година съм ги купувал , може да са променили цените там, знам ли.
Едно време по тея акции имаше НЕРЪЖДАВЕЙКОВИ, те си заслужаваха. АМа като всяко хубаво нещо, ги спрЕха
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: