Нека намерим най-тънките цени.
Virtex - майстор
пон май 11, 2020 8:03 pmkr1100 написа:
По-добре електрическия разтегателен - има по-голяма дължина.
Трябва ми за трева/плевели малко по-далеч от захранване.

Обмислях 4-в-1 уреда, но последно видях е бил 350лв. А има други марки тримери за 150лв+ и се чудя дали да не взема от тях, разликата е доста голяма като цена.
kr1100 - майстор
пон май 11, 2020 11:34 pmVirtex написа:
пон май 11, 2020 8:03 pmkr1100 написа:
По-добре електрическия разтегателен - има по-голяма дължина.
Трябва ми за трева/плевели малко по-далеч от захранване.

Обмислях 4-в-1 уреда, но последно видях е бил 350лв. А има други марки тримери за 150лв+ и се чудя дали да не взема от тях, разликата е доста голяма като цена.
Моя грешка. Мислех ,че става въпрос за кастрене на клони. За тази цел ел. разтегателен от ЛИДЛ е незаменим.Шестостенен прът един в друг.35см щина. Реже и дебели клоно - само се пази да не падат върху тебе, че не се бяга бързо с дълъг 4-5м прът и ел.мотор на върха.
Virtex - майстор
kr1100: става дума за това, може би трябваше да намеря снимката по-рано:

Чудя се дали си заслужава спрямо само една моторна косачка, която е доста по-евтина. По-късно видях, че лидълският е 350лв.

Прикачен файл

hmz.png
hmz.png (74.78 KиБ) Видяна 5483 пъти
kr1100 - майстор
[quote=Virtex
Чудя се дали си заслужава спрямо само една моторна косачка, която е доста по-евтина. По-късно видях, че лидълският е 350лв.[/quote]
Зависи за какво ще се наложи да се употребява. Ако е за косене само - 1 моторна коса. А тези разглоби, сглоби - не ми харесват. Все нещо ома за донастройване след сглобяване.

Аз писах по-горе за разтегателна ел. резачка за клони от ЛИДЛ . 2015г. като я купих беше само 115 лв. Марката сега не помня / зелен е ел.двигателя./ но се родих при кастрене на високи клони. Събарял съм клони на орехи и бадеми дебели над 30 см от земята или качен на стълба. Ако е за краткотрайна употреба- ел. Ако ще е работа над час моторна.
Virtex - майстор
Новата тема за дискусия:

viewtopic.php?f=57&t=64209

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: