Нека намерим най-тънките цени.
nikolson - майстор
Някой ще обясни ли (какво е) максимално налягане? Кога работи при него?
kozl - майстор
нед апр 05, 2020 9:36 pmnikolson написа:
Някой ще обясни ли (какво е) максимално налягане? Кога работи при него?
Когато се отпусне спусъка и помпата спира да работи при достигане на максималното налягане. Щом се натисне спусъка и налягането спадне помпата се включва.
Та отговора е в момента когато спре да работи поради отпуснат спусък за струята и налягането се покачва до максималното, което изключва помпата.
kartechar - специалист
нед апр 05, 2020 9:35 pmsevginsali написа:
В крайна сметка, бива ли я като за парите си?
Гледам че има повече от един вид и не знам дали то1но тази става.
За 132 лв не бих се замислил да я купя. Имам я от две години, ползвам я интензивно и съм доволен, проблеми не съм имал. Даже и за 220 лв. /за колкото съм я купил/ си заслужава, а за 132 си е направо попадение!
ddenkov - специалист
Чудя се за какво може да се ползва водоструйката, освен да си мия терасата?
шоп - майстор
Аз си я оборудвах и с маркуч за отпушване на канали и съм много доволен.
kartechar - специалист
пон апр 06, 2020 10:55 amddenkov написа:
Чудя се за какво може да се ползва водоструйката, освен да си мия терасата?
Ползвам я основно на вилата - мия пътеки, течащ алпинеум, за който няма друга алтернатива, минералната мазилка, джипа след кални разходки, тъй като там няма автомивка. С турбо дюзата идеално се сваля мъх от плочите по огради и пътеки на сенчести места вместо да жулиш с телената четка. С включената окомплектовка може да се мие автомобил, което съм и правил. Отделно може да дъждуваш от разстояние, да си правиш водна мъгла /водата ми е от кладенец/ и въобще каквото се сетиш :) .
Djack - специалист
Не можах да се вредя! Даже не знам, дали изобщо е имало бройки в нашия магазин! Даже етикет нямаше!
Passa - специалист
В нашият Лидл имаше една от три видно по стелажа на който са били. На Лидл номерата.
Но се замислих друго - а именно в другите магазини за ел. техника има пак по няколко бройки от дадена машина в повечето случай. Но там никой не им прави такава реклама и не сваля така цената. А и не са хранителни магазини в който всеки ден влизаме. Така че нормално е да няма и то при тази цена. Но и сега слагат по 3 броя, а не както винаги на редовната цена по 10 примерно......
nbr - специалист
Някой ползвал ли е тази бормашина? Рядко ми се налага и се мъча с ръчна и лидълска стойка...

Прикачен файл

15861812634281.jpg
cat - специалист
пон апр 06, 2020 4:55 pmnbr написа:
Някой ползвал ли е тази бормашина? Рядко ми се налага и се мъча с ръчна и лидълска стойка...
Чолев я има . В нашият Лидл си стояха 6 водоструйки всичките в отваряни кашони , отнесох една ще видя тия дни дали не е дефектна .

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: