Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
съб апр 25, 2020 10:22 pmjekasus написа:
Chefo77 написа:
Не, не беше Парксайд, но е от тези, които ги произвеждаха по едно време ...
Нали говорим само за инструменти Парксайд?
Чети, Гена :wink:
От тези, които ги произвеждаха по едно време.
Да добавя - във времето, в което ги произвеждаха.
За Бош не говоря. Аз съм на Макити, знаеш.
brick - специалист
jekasus написа:
cholev написа:
но прекъсваше и накрая и спря да върти.
Четки :-D
Това е при Парксайд - няма възможност да се купи тази резервна част, и не само тази.
Просто няма резервни части и живота на тези инструменти е 3 години, после няма начин да се оправят, но цената...
Не е задължително да са четки, при мен на 3 J перфоратора и къртача Парксайд се бяха пречупили кабелите, точно където излизат от дръжката. Не съм се занимавал с гаранция - на място отварям, скъсявам кабела с една педя, и двете машини и досега са пушка, но в интерес на истината вече внимавам повече как се огъва кабелът по време на работа. Перфоратора ми е по-ранната версия от 2013 г., що зор е видял, но още е с оригиналните четки. А резервни четки (графитчетата по-точно) се продават всякакви размери и струват стотинки.
cholev - майстор
съб апр 25, 2020 10:22 pmjekasus написа:
... Четки :-D
Това е при Парксайд - няма възможност да се купи тази резервна част, и не само тази.
Просто няма резервни части и живота на тези инструменти е 3 години, после няма начин да се оправят, но цената...
Е чак пък 3години: 2019-2012=7 години - па добре е. И ми омръзна 7 години да гледам един и същи перфоратор :-D
По книжките гледам дават номера за резервни части на гризли- може би работи?
cat - специалист
Лидълското "гедоре" 200+ части си струва всяка стотинка един от малкото инструменти които са им наистина сполучливи въпреки че е на OWIM .
Lion15 - специалист
нед апр 26, 2020 10:25 pmcat написа:
Лидълското "гедоре" 200+ части си струва всяка стотинка един от малкото инструменти които са им наистина сполучливи въпреки че е на OWIM .
Знам,че екачествено,защото назад по темата го хвалеха,но не помня колко пари беше.
Иначе ще го ползвам я 3пъти в месеца,я не.
jekasus - майстор
cholev написа:
Е чак пък 3години: 2019-2012=7 години
brick написа:
Перфоратора ми е по-ранната версия от 2013 г.
Говоря за новата серия на перфоратори Парксайд, вероятно някъде намалиха качество, дори и четки да струват стотинки, има такива дето струват повече от 10лв.
Chefo77 написа:
От тези, които ги произвеждаха по едно време.
Беше готино време, пробваш го на изхода на Метро и ти изпушва в ръцете :-D Кой ти взима такова чудо вече...
За Гедоре - няма да си купя, щото ползвам само 8-10-12-13 и рядко 17, просто не ми трябва. По точно 13 стои постоянно на трещотка.
dimodd - напреднал
Колеги, дългите свредла, които пускат от четвъртък (30.04) заслужават ли си?!? За непрофесионална работа при домашна нужда. А също и ако някой има впечатление от акумулаторните тример и верижен трион. Също за домашно ползване. Благодаря!
mitakis - напреднал
нед апр 26, 2020 10:25 pmcat написа:
Лидълското "гедоре" 200+ части си струва всяка стотинка един от малкото инструменти които са им наистина сполучливи въпреки че е на OWIM .
колко струва?
resistbody - майстор
вт апр 28, 2020 1:40 ammitakis написа:
нед апр 26, 2020 10:25 pmcat написа:
Лидълското "гедоре" 200+ части си струва всяка стотинка един от малкото инструменти които са им наистина сполучливи въпреки че е на OWIM .
колко струва?
към 150-160... струва си всяка стотинка
поне стария модел, моето е на 4-5 години S+K пише на камъните
koveslav - майстор
Най-голямото предимство на голямото гедоре е много добрия избор на окомплектовка.Може да се каже,че грабвайки куфара съм сигурен,че ще свърша всичко свързано с болтове,гайки,винтове и т.н.Тормозя го и с акумулаторен верт 340Nm,не се предава.Моето е на OWIM.Дори звездогаечните ключове в него одобрявам,всичко е прилично в него.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: