Нека намерим най-тънките цени.
zz_stefanov - майстор
нед апр 14, 2019 4:18 pmcholev написа:
нед апр 14, 2019 8:28 amLazarGanev написа:
нед апр 14, 2019 12:41 amLisko написа:
А за къв чеп стърчи тоя чеп от стената?
:-D
Дърводелеца си е дърводелец, железара си е железар - на мен ми изглежда като медна тръба и въпроса, който се поражда е защо тоя тъпак я реже толкова близо до стената и толкова накриво :-D
Това е реклама и показва възможностите на инструмента. т.е би ли подсказал с какъв друг инструмент ще отрежеш тръбата на нивото на стената. А изкривения нож е не криво рязане, а възможност при рязане ножа да е под ъгъл усукан и така да срежеш минимално близко до стената.
Сабления трион е един от ценните инструменти.
Ми инструмента ще ми е мултитула където ножа няма да е огънат и да се зарови в стената. :)
fore - майстор
Ма този мултитул ще среже ли дебела греда или тръба като прободният Стефанов.......... той пирончета реже.......
zz_stefanov - майстор
За чепа в стената на рекламата думам :)
radius - майстор
Аз па си купих стойка за ремонт на велосипеди. Може да се спъвам в краката и, обаче ще ме топли, че може да я върна :lol: .
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед апр 14, 2019 10:41 pmradius написа:
Аз па си купих стойка за ремонт на велосипеди. Може да се спъвам в краката и, обаче ще ме топли, че може да я върна :lol: .
Още и се чудя на тази стойка.... за какво е
radius - майстор
Каки, ако имаш 7+ велосипеда, ще си наясно :wink:
Мен ме е яд, че години съм залягал и сега, когато по-рядко ми се налага, се оборудвах.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед апр 14, 2019 10:57 pmradius написа:
Каки, ако имаш 7+ велосипеда, ще си наясно :wink:
Мен ме е яд, че години съм залягал и сега, когато по-рядко ми се налага, се оборудвах.
Kaka си отгледа правячи и вече не заляга, а коги правех, нямах и шкембе и кръвно и не си спомням, да ми е тежало
Ся се сетих! Тогава пушех много и животът бе песен и лесен.... уф
А инак, това с времето на оборудване, е като с колите и кожените палта... кат млад не ти трябват баш
XpacTa - специалист
нед апр 14, 2019 9:30 pmfore написа:
Ма този мултитул ще среже ли дебела греда или тръба като прободният Стефанов.......... той пирончета реже.......
Рязал съм оловна тръба от старо гравитачно парно - но за две тръби си замина едно ножче бош за 15-тина лева. Да не говорим колко бавно става и колко често трябва да се спира да се охлажда ножчето.
шоп - майстор
пон апр 15, 2019 11:55 amXpacTa написа:
нед апр 14, 2019 9:30 pmfore написа:
Ма този мултитул ще среже ли дебела греда или тръба като прободният Стефанов.......... той пирончета реже.......
Рязал съм оловна тръба от старо гравитачно парно - но за две тръби си замина едно ножче бош за 15-тина лева. Да не говорим колко бавно става и колко често трябва да се спира да се охлажда ножчето.
Парно с оловни тръби не съм рязал, но съм рязал канализационни тръби от олово. Рязах с малко бренерче ( оксижен)
За 1 мин тръбата е отрязана ( стопена ) по същия начин режа и неръждаеми и медни тръби.
Цената е стотинки за пропан-бутан и кислород.
Моето мнение е, че е хубаво да имаш максимално много видове машини и инструменти.

Може да се среже и с флекс, зеге, ножовка, ръчен трион, длето, резачка, но важното е да е безопасно, лесно и бързо.

То и метални профили по покрива с флекс се режат и като стане пожара, мен ме викат... Затова сабления трион си е необходима вещ.
comunikator - специалист
Ъглошлайфа е доста шумен издава някакъв странен звук.
Има и някакво биене - смених три различни диска и се си бие!!!

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: