Нека намерим най-тънките цени.
winger - специалист
Някой с опит и мнения за перфоратора, който сега е по Лидълите?
Lutchezar - майстор
чет авг 08, 2019 12:15 amwinger написа:
Някой с опит и мнения за перфоратора, който сега е по Лидълите?
PBH 1500 F6, нова версия, търси в Интернет, има видео за модела :
https://youtu.be/-oTNQfVMASk.
Djack - специалист
На менгемето от 10-ти има ли собственици? Има ли големи луфтове? Че, отдавна чакам, да си заприходя едно! :partyman:
winger - специалист
чет авг 08, 2019 8:00 amLutchezar написа:
чет авг 08, 2019 12:15 amwinger написа:
Някой с опит и мнения за перфоратора, който сега е по Лидълите?
PBH 1500 F6, нова версия, търси в Интернет, има видео за модела :
https://youtu.be/-oTNQfVMASk.
Изгледах няколко видеа и на теория е супер.
Все пак, ако някой го е взел и може да каже впечатление от 1-ва ръка ще е супер : ))
Lutchezar - майстор
Шансът някой снощи 10 минути преди края на работното време да го е взел от подредените щандове за днес и да го е пробвал сутринта, че и да се отчете е много малък :-D
Преди време от Перник идваха бързите ревюта, но напоследък секнаха...

За тези пари или работи или не, а ако не си доволен връщаш почти веднага и нямаш проблем.
plamen6703 - майстор
чет авг 08, 2019 9:44 amwinger написа:
чет авг 08, 2019 8:00 amLutchezar написа:
чет авг 08, 2019 12:15 amwinger написа:
Някой с опит и мнения за перфоратора, който сега е по Лидълите?
PBH 1500 F6, нова версия, търси в Интернет, има видео за модела :
https://youtu.be/-oTNQfVMASk.
Изгледах няколко видеа и на теория е супер.
Все пак, ако някой го е взел и може да каже впечатление от 1-ва ръка ще е супер : ))
Прикачен файл:
20190808_113615.jpg


Виж за този ли става дума, понеже само кутията е при мен.
Гаранцията му трябва да е изтекла, работи без проблеми, ползва се често и само по предназначение като префоратор :)
При теб най-добрият вариант е да купиш, да пробваш, да се убедиш и ако не ти върши работа, опаковаш и връщаш!
Успех!
cholev - майстор
чет авг 08, 2019 11:34 amLutchezar написа:
..
Преди време от Перник идваха бързите ревюта, но напоследък секнаха...
Е да се включа тогава :-D
Въпросния перфоратор го имам, но повече предпочитам да ползвам 1050 ватовия. По лек и удобен. Един вече утепах и този ми е втория. Супер машинка.
Днес взех ел.месомелачката, включвам и нема никой- е последна бройка, разпечатана и нищо чудно върната. Обратно в магазина.
И универсалната маса за инструменти- добри впечатления като начало. на счеппач производство. Метнах вече отгоре герунга. Би било добре да има допълнителни китове за монтиране на други инструменти. Иначе да отвиваш болтове всеки път не става.
Колана ++ за инструменти и фланелките- такива работи
Е нали е бакалия- прибавих и 2 б от италианското червено по 4.99лв; от сирената на промоция 10броя и един хляб добруджа :-D
ky-kyy - майстор
чет авг 08, 2019 8:29 pmcholev написа:


Е да се включа тогава :-D
Въпросния перфоратор го имам, но повече предпочитам да ползвам 1050 ватовия. По лек и удобен. Един вече утепах и този ми е втория. Супер машинка.
Днес взех ел.месомелачката, включвам и нема никой- е последна бройка, разпечатана и нищо чудно върната. Обратно в магазина.
И универсалната маса за инструменти- добри впечатления като начало. на счеппач производство. Метнах вече отгоре герунга. Би било добре да има допълнителни китове за монтиране на други инструменти. Иначе да отвиваш болтове всеки път не става.
Колана ++ за инструменти и фланелките- такива работи
Е нали е бакалия- прибавих и 2 б от италианското червено по 4.99лв; от сирената на промоция 10броя и един хляб добруджа :-D
Чушкопек, защо не си взе, ве :axe:
Lutchezar - майстор
Чушкопека си е нашенски, българско производство, не е с лого на Лидъл. :-D
Да вметна че същия го взех от Зора миналата седмица, и продавачката сподели че и предната ѝ продажба е чушкопек. Явно вървят доста :-D

И аз като Чолев взех колана за инструменти заедно с чантичките, на пипане и гледане са добре, скоро ще се тестват.
Универсалната маса в синия ѝ вариант е на същата цена в онлайн машините, та ще я пропусна.
Взех и SDS свердла за дърво, но и за тях отзиви няма да има тези дни...
cholev - майстор
чет авг 08, 2019 10:07 pmLutchezar написа:
....Взех и SDS свердла за дърво, но и за тях отзиви няма да има тези дни...
Имам ги от преди,. Гот са и в удобна кутия. Препоръчвам

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: