Нека намерим най-тънките цени.
foroforo - напреднал
Здравейте,

за феновете на акумулаторните инструменти от София да ви споделя, че в магазина на Сточна Гара има все още неизчерпан доста сериозен набор от инструменти:
ударен винтоверт 20В, Перфоратор 20В, Зеге 20В, ударен гайковерт 20В, компресор и помпа за дюшеци 20В, винтоверт 12В, комбиниратн винтоверт с вградена батерия и различни ъглови приаставки 3.6В май беше.
vlax - майстор
Взех днес перфоратора/къртач и 50 см свредла и го хвърлих веднага в боя.Като цяло доволен,върши работа и не загрява много,редуктора по-загрява от статора.Но....май няма съединител и на два пъти ми се върти в ръцете,но аз съм гърмян заек и избегнах разни счупвания на кости.Това е недостатък и се чудя дали да го връщам.
Чолев има ли това чудо съединител?
:partyman:
cholev - майстор
чет апр 30, 2020 7:40 pmvlax написа:
..
Чолев има ли това чудо съединител?
:partyman:
Ева ли го. Има тука по разбирачи.
Някъде го бях разглобил. Ако го намеря ще погледна. С люлеещ лагер си спомням а не пневматика.

Днес ми върнаха банцига. Падаше лентата. Ремонт хлабав болт долна ролка. Верно не пада вече, но реже накриво- отива на дясно. Закрепих парче дърво към плота с пример и утре отново рекламация. Пичове давайте нов, тоз не става :-D
Сервиз Карлово (първите 2 букви не се четат) майстор Горанов. Горанов вземи се в ръце и пращай нов
jekasus - майстор
vlax написа:
Чолев има ли това чудо съединител?
cholev написа:
Ева ли го.
Има, просто е доста е груб, ръце, лакти няма да счупи :-D
Вчера бих през 25см плътна тухла бургия 32мм, дърпаше настрани нормално.
Тухла не е за пример, но и 32 не е за такъв перфоратор.
По принцип няма как за европейско да продават перфоратор без съединител, онези години с кучи марки отдавна са в историята...
cholev написа:
С люлеещ лагер си спомням а не пневматика.
Тоя тип перфоратори са всички такива.
klomo - специалист
Имам водоструйка на Parkside. В момента се оглеждам за приставка за твърди натилки,но съм в дилема. Намерих тези два варианта. Интересуваме дали червената мога да я приспособя понеже имам малка разлика в захвата ( да сложа една тръбичка да компенсира разликата). Червената е по-голяма и има резервоар за препарат.

https://bazar.bg/obiava-23783761/chetka ... na-rotorna

https://www.emag.bg/rotacionna-chetka-z ... mpid=71503
пишман_майстор - майстор
Мисля не съм го засичал досега, нов инструмент?
Прикачен файл:
parkside-knabber-pmk-550-a1.jpg
parkside-knabber-pmk-550-a1.jpg (19.03 KиБ) Видяна 3137 пъти
cat - специалист
Работил съм с такава ножица , много хубав инструмент .
kuger - майстор
пон май 04, 2020 5:56 pmcat написа:
Работил съм с такава ножица , много хубав инструмент .
Това ножица за ламарина ли е?
Щото имам една руска, ама хич не си мязат с тая. Руснака реже до 3,5 мм.
cat - специалист
Щанцова ножица се води .
cat - специалист
Щанцова ножица се води .

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: