• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
bimbaeco - майстор
https://www.olx.bg/ad/darvodelsko-rende ... 7d0107fca4
едно от най-полезните рендета в дърводелството
kendal - специалист
Това на цикла ми прилича, но все пак ти си всепризнатия познавач на рендета и други ръчни дървообработващи инструменти.
bimbaeco - майстор
Съгласно терминологията, наложена от Стенли, това е ренде-цикла. Цикла е, ако говорим само за парчето стомана, което държиш в ръка и заглаждаш. Рекорд № 80 е и е на половин цена, затова го номинирах тука.
kendal - специалист
Благодаря за информацията.
sokolov.91 - майстор
Да ви попитам, въпреки че съм сигурен какво ще кажат големите майстори с хилти та макити и тн...
Става ли нещо от тия 2 машинки?
https://kraft.bg/produkt/nemski-kartach ... eks-kraft/
Имам голям перфоратор с вертикален мотор, но много тежи и за дупки по таван е направо пребиване. Флексчето дето имам и то е на над 10 години и вече се предава. Няма да ги ползвам професионално. Просто искам да знам дали са такива изключителни боклуци или все пак ще мога да дупча в бетон с 6ца и 8ца предимно.
sstefanov - майстор
Вземи си от Лидъл. Поне ще имаш 3 години гаранция.
stefanjor - специалист
Не си го причинявай.
Въпреки, че няма да ги използваш професионално винаги е добре да можеш да разчиташ на инструментите, които имаш.
А за шлайфа безопасността е на първо място.
Но ако си се навил ще е интересно да споделиш мнение, може пък да се окажат читави машини...
sokolov.91 - майстор
вт мар 30, 2021 11:40 amstefanjor написа:
Не си го причинявай.
Въпреки, че няма да ги използваш професионално винаги е добре да можеш да разчиташ на инструментите, които имаш.
А за шлайфа безопасността е на първо място.
Но ако си се навил ще е интересно да споделиш мнение, може пък да се окажат читави машини...
Много се чудя. Има райдъри перфоратори по 80 кинта и флексчета по 35 което е същото като пари, и се чудя кое да взема.
Индианец - специалист
Тия kraft.bg малко нещастници си падат.
Май в този форум ви разказах, даже и снимка бях качил, как и гаранционната карта не ми попълниха на мен лятото.
После като им звъняхме и разбраха за какво става въпрос затвориха и вече не вдигаха.
Не, че искам кой знае какво от продукт за 100лева, ама поне картата да си бяха попълнили, като са обявили, че има гаранция продукта.(не, че и в Кауфланд примерно като купиш инструмент ти я попълват, ама ако звъннеш да питаш не ти затварят)
Пък после се и крият, ми не е коректно....
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Интересни предложения от ОЛХ, Базар, Емаг и други интернет магазини" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: