Нека намерим най-тънките цени.
Virtex - майстор
Практиса не го знам като магазин как е, но ако са реални 20% направо ще ме е яд, че няма такъв магазин наблизо :-D
Kumay - майстор
вт ное 20, 2018 7:03 pmChefo77 написа:
...За Макита много може да помогне Kumay :wink:
От петък до неделя или до изчерпване на количествата GA5030R при нас ще е 105,00 лв с ДДС
По-мощния 9558HNRG ще е 144,00 лв с ДДС
Поръчки за над 100 лв са с безплатна доставка до офис на Еконт.
Chefo77 - майстор
Тъй като следя пазара в тази му част, в ЕМАГ са вдигнали цените на конзолите (PS4 Slim) с между 100 и 300 лева. Да коментирам ли каква отстъпка ще направят утре и колко истинска ще е :wink:
EDI - майстор
Отстъпка между 50 и 150 лева според повишението. :lol:
vbwooddesign - напреднал
Здравейте,
Според мен този т.нар. "Черен петък" в магазините в България е истински абсурд. Вдигат преди промоцията много цените и после ги намалят, така че стават по-скъпи от това, което са били като не са в промоция. От личен опит с няколко машини съм сигурен в това. Следя от около 5 години 1-2 модела на машини, които по времето на "Черния петък" винаги са по-скъпи от постоянната им цена. Вдигат ги с 2 лева и пишат, че са намалени с 50-60. Моят съвет е ако сте си харесали нещо и ако имате нужда от него, не чакайте "черния петък", защото няма гаранция, че тогава цената ще е по-ниска. В магазини Practis ще има 2-3 дни намаление от -20 % на всичко, но не е ясно дали и там не е блъф. :)
Chefo77 - майстор
Информация от извора : от петък до неделя в Тръпкови ще имат 4 или 5 (още не са решили колко точно :D) процента отстъпка от цените в сайта.
А аз днес взех първата отстъпка от утре :lol: Зооборсата, от която пазаря, ми дадоха утрешните 10% :)
Kumay - майстор
чет ное 22, 2018 9:39 amvbwooddesign написа:
Здравейте,
Според мен този т.нар. "Черен петък" в магазините в България е истински абсурд....
Не слагайте всички под един знаменател! Правя "черни петъци" от няколко години и никога не съм си позволявал да се е.авам с клиентите. Идеята да правя такива петъци не е печалба, а реклама. Клиент трудно се печели, но много лесно се губи и некоректните пазара малко по малко ги изхвърля!
В момента при електроинструментите се работи през толкова малко, че намаленията са по-скоро символични. Тази година добре че Milwaukee направиха оферта за петъка, та има сериозни отстъпки там!
vbwooddesign - напреднал
чет ное 22, 2018 11:09 amKumay написа:
чет ное 22, 2018 9:39 amvbwooddesign написа:
Здравейте,
Според мен този т.нар. "Черен петък" в магазините в България е истински абсурд....
Не слагайте всички под един знаменател! Правя "черни петъци" от няколко години и никога не съм си позволявал да се е.авам с клиентите. Идеята да правя такива петъци не е печалба, а реклама. Клиент трудно се печели, но много лесно се губи и некоректните пазара малко по малко ги изхвърля!
В момента при електроинструментите се работи през толкова малко, че намаленията са по-скоро символични. Тази година добре че Milwaukee направиха оферта за петъка, та има сериозни отстъпки там!
Поздравления, че има и коректни търговци в България, макар и рядко да се срещат такива като вас. Некоректните на пазара са почти всички големи търговци... и пазара няма как да ги изхвърли, тъй като са големи. Емаг е една от най-големите онлайн платформи и точно там съм имал няколко случая, в които са се е.авали с клиентите по "черните петъци". Знам, че в емаг продават всякакви и много търговци, но все пак трябва да им контрол и на промоциите, тъй като хората търсят ЕМАГ, а не отделните търговци, предлагащи стоки в сайта. Разбира се, че е с рекламна цел, а не с цел печалба т.нар. "черен петък". Дано повече търговци да са като вас и наистина да осъзнават важността на тези неща.
EDI - майстор
Тук сме все гърмяни зайци и си знаем кой намалява и кой вдига и намалява.Не пазаруваме на прима виста.
stefanjor - специалист
Да разбутаме малко темата :cool:
Това е от Практикер:
https://praktiker.bg/bg/black-weekend-offers#

Тема "Черен петък, кой какво си е набелязал и отде смята да си го купи :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: