Нека намерим най-тънките цени.
Lisko - майстор
нед ное 11, 2018 10:14 amhakama написа:


Всички ли са с такава "пола" която реже светлината назад ( при проста висяща жица - тавана изглежда тъмен и клаустрофобен).
Аз този "дефект" го броя за предимство.
fbr - майстор
Полата е радиатора на лампата.
nikolson - майстор
нед ное 11, 2018 10:14 amhakama написа:
Тези V-Tac Led крушки дали си струват? Как се ориентирате във ватовете?
В пъти по-издръжливи от нажежаемите. Щадят и фасунгите.
fbr - майстор
Взех си 10 и подмених на стълбището, които бяха последните ЛНЖ. Засега нямам дефектни.
sstefanov - майстор
Chefo77 написа:
... разклонители на фасунги, ... :)
Къде ги намери?
Chefo77 - майстор
Електромаркет, 1.88 на брой. Изглеждат слабички, но аз си ги ползвам с LED, не би трябвало да има грижи. Ето:

http://bg.elektromarket.eu/ПРЕХОДНА%20Ф ... oduct27293

Между другото, в Билла имат страхотни цени за някои продукти на Филипс. Не е на черен петък, до януари са, но електрически четки (2 модела), самобръсначка, сешоар, ютия, уред за пречистване на въздуха, кафемашина,... са на много добри цени!
EDI - майстор
Чефо, има акумулаторна прахосмукачка на БОШ, не е и скъпа, мисля, че за теб ще е идеална.Дават и 90 милибара подналягане, което не е малко за такъв дребосък.На 18 волта е.Гледам по клипове, работи добре.
Chefo77 - майстор
Тази прахосмукачка я знам от година и половина :)
Но първо е слаба, тя е за тезгяха, не смуче добре от пода; второ е на 18 волта (аз нямам нищо на 18) и трето - имам вече две кабелни.
Но благодаря!!
И се извинявам за офтопика!
tehnik84 - помощник
Пуснал съм стария винтоверт BOSCH за продаване и съм се прицелил в няколко ударни модела. Също и ъглошлайф 125 мм. Като ми се струва на METABO или MAKITA ще са. Има промоции на хубави комплекти с две батерии до 200 - 300 лв. Предполагам, че ще излязат на още по-добра оферта. Може и на HITACHI, но по-малко впечатления имам за тях. И ще обновя леко инструментите :tonqe: !

Ще има черен петък за инструменти на няколко места, които съм набелязал да проверя: и разбира се еМаг...

Като цяло съм си фен на Баш Майстора, защото съм с добри впечатления и от сервиза и знам, че ако се наложи да си ползвам гаранцията, всичко ще е наред.

Ако някой може да си каже мнението за HITACHI или пише за добра оферта на MAKITA и METABO, предварително благодаря!

Поздрави!
Chefo77 - майстор
Гледам цените на Лира - на синята серия на Бош. Хора, цените са ЗВЕРСКИ високи. Последното, което купих - шлайфа 17-125 - е на 389 лева. Аз го взех на под 290!!!
Да не говорим, че сайтът им е пълен с грешки :(
За Макита много може да помогне Kumay :wink:

Тема "Черен петък, кой какво си е набелязал и отде смята да си го купи :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: