Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
Чакалим за импакт безчетков и нови аку-та за Райоби, 18 в. серията им :) Имам техни акум.инструменти от години, не са нещо кой знае какви, но засега са здрави , от синята версия са , вършат ми работа и съм доволен от тях, често ги ползвам. Затова си търся, да си закупя няколко акумулатора литиеви за тях . Отвън ще са, но не знам откъде ще изскочи добрата оферта.
Kumay - майстор
Ако търсеше Milwaukee можех да ти подшушна нещо, ама... :-D
muhala - майстор
съб ное 10, 2018 9:28 pmKumay написа:
Ако търсеше Milwaukee можех да ти подшушна нещо, ама... :-D
Сподели :?
Kumay - майстор
съб ное 10, 2018 10:46 pmmuhala написа:
съб ное 10, 2018 9:28 pmKumay написа:
Ако търсеше Milwaukee можех да ти подшушна нещо, ама... :-D
Сподели :?
Засега само тук давам информация! :wink:
hakama - специалист
Тези V-Tac Led крушки дали си струват?
Търся за мазетата няколко броя (най-евтини) и няколко за вкъщи (една за нощна лампа) - за у нас ще да са под 3000К (топла).

Всички ли са с такава "пола" която реже светлината назад ( при проста висяща жица - тавана изглежда тъмен и клаустрофобен).

Как се ориентирате във ватовете?
plamen6703 - майстор
На цената на един хляб ти дават крушка и две години гаранция, какво повече искаш от това, освен ако не знаеш какво искаш :wink: ! :partyman:
bimbaeco - майстор
И аз съм фен на синята серия Риоби. Търкалям ги от 2004 година. Като им смених батериите с литиевойонни, станата направо други инструменти. Чудя се дали да не пробвам китайските литиевойонни батерии, които продават в ангилйския Ибей. Оригиналните са ми много скъпи, а за китайските има добри отзиви.
пишман_майстор - майстор
И тях следя, сигурно не са лоши, мисля имаше някъде предложения с елементи на Саньо. Честно казано ако излезе нещо оригинално за по-приемлива цена, бих заложил на тях .
Chefo77 - майстор
нед ное 11, 2018 10:14 amhakama написа:
Тези V-Tac Led крушки дали си струват?
Търся за мазетата няколко броя (най-евтини) и няколко за вкъщи (една за нощна лампа) - за у нас ще да са под 3000К (топла).

Всички ли са с такава "пола" която реже светлината назад ( при проста висяща жица - тавана изглежда тъмен и клаустрофобен).

Как се ориентирате във ватовете?
Аз отнесох 8 засега, на 4000 К - и за тази цена хич не ми дреме дали си заслужават :lol: :lol:
На обекта трябва да ми е светло, на вилата също. За обектите си взех и разклонители на фасунги, ужасно полезни джаджи :)
EDI - майстор
Стават,в работилницата съм ръгнал 2, колкото оживеят, толкова.

Тема "Черен петък, кой какво си е набелязал и отде смята да си го купи :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: