• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
masteradmin - майстор
Ще правя цялостно изграждане на ВИК с тръби с алуминиева вложка. При тях почти не трябват колена единствено тройници и пети. В Бриколаж цената им е 12.5, а Практикер 7.5 !!! Ако някой знае къде ги има по евтино да пише.

Прикачен файл

troinik.jpg
troinik.jpg (16.89 KиБ) Видяна 17898 пъти

Прикачен файл

ugol_s_krep.jpg
ugol_s_krep.jpg (13.48 KиБ) Видяна 17898 пъти
Spokoiniq - майстор
Мастер, отиваш на бул Европа точно срещу Нестле завода.Има една малка пряка и от булеварда се вижда първата къща вляво по улицата леко навътре.На цялата фасада пише Всичко за ВиК и ОиВ.Имат и от пиле мляко, аз оттам пазарувам nibco че са единствен дистрибутор за София на реални цени(в Брико са х2).Ако имаш 90 градусови ъглии ще замазваш колена искрено не ти препоръчвам ПП с Ал вложка.Риск си е.Разгледай и нибко-то, гаранцията на тръбите е същата, 5 апартамента имаме с майка ми, всичките съм направил с тия тръби.Успех!
Последна промяна от Spokoiniq на нед сеп 16, 2007 9:14 am, променено общо 1 път.
masteradmin - майстор
Ок благодря ще отива да проверя и ще напиша цените.
zinaida - напреднал
Става дума за Пловдив:
Маркучите с алуминиева вложка в момента са на промоция в Алати - 99 стотинки на метър. В Бриколаж са доста по- скъпи, а в Практикер излиза най -евтино ако вземеш 100 метра - тогава цената е 1.09 лева на метър.
Цената на тройниците тук при нас е най- евтина в Рила - 3-4лева, а накрайниците :мъжко - женско са 1.70-1.90 лв. Преди няколко дни обаче сме ги монтиракли и за качеството им не мога да гарантирам все още :roll:
Eksss
Има ли някои представа как се сменят тези тръби с алуминиева вложка.Ако някой знае нека напише.Благодаря ви предварително.
Eksss
Има ли някои представа как се сменят тези тръби с алуминиева вложка.Ако някой знае нека напише.Благодаря ви предварително.
крум - специалист
Мастър, виж ги тези:
http://julstrade.hit.bg/index.htm

Пазарувах 2 пъти от тях и съм доволен.
Цените са им много добри.
Ако имаш въпроси, звънни им - жената е много любезна и отзивчива.
Lube - напреднал
за водопровод не се препоръчват тръбите с ал.вложка, още повече да се вграждат фитинги е нежелателно, защото след време отпускат и протичат, особенно топлите(налага се само стягане, но ако са вкопани или зазидани :? :shock: )
Пробвай Nibco(ползвал съм ги 1-2 пъти, но не съм сигурен дали има всички неоходими фитинги, например УКБ) или PPR, т.к. тук разнообразието е голямо,а фитинги има в почти всяка железария...
pipbel - майстор
Е добре де.

Кой вид тръби тогава ( изключая медните) са най добри за направата на водопроводната инсталация ??????
gunoff - специалист
Nibco нямат УКБ - използват се пети.
  • 1
  • 2

Тема "Монтаж ВИК с ПВЦ тръба с алуминиева вложка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: