Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
Исках да си взема такова комбинирано бързо зарядно , но в Бг цената му с доста по-висока, отколкото от отвън. Странна работа. И после защо не пазарувам оттук, ми ето защо.
пишман_майстор - майстор
Поръчах си от FFX за 30 паунда https://www.ffx.co.uk/tools/product/Mil ... st-Charger , приятел си идва и ще ми го донесе , не намерих на сносна цена у нас.
nikolov333 - майстор
И правилно..докато не влезат в час нашите онлайн магазини, така трябва да е.. :partyman:
П.П.А аз си поръчах от Корея през ибей един чарк за колата, който тука е със 100% надценка, така че е яко клатене..
Kumay - майстор
нед яну 26, 2020 1:00 amnikolov333 написа:
И правилно..докато не влезат в час нашите онлайн магазини, така трябва да е.. :partyman:
П.П.А аз си поръчах от Корея през ибей един чарк за колата, който тука е със 100% надценка, така че е яко клатене..
Те онлайн магазините са в час, ама цените спуснати от производителите за България не са в час!
Това зарядно, когато го имаме налично е на цена до 100 лв. Но за да докараме тази цена разкомплектоваме машини - нещо което не можем да правим безкрай.

Ето ти и пример:
Батерия 5.0 Ah от FFX без доставка -120,52 лв
Същата батерия при нас с безплатна доставка - 149,00 лв с ДДС
При най-цитирания електронен магазин в България - 279,00 лв.
пишман_майстор - майстор
Kumay написа:
Това зарядно, когато го имаме налично е на цена до 100 лв.
Първото място където проверих беше при теб, защото знам, че предлагаш продукти и инструменти на Милуоки . И не беше 100лв , а 198 лв. Ако беше 100 нямаше въобще да погледна на колко ще го намеря навън, + / - 20-30 лв нямаше да ме съборят .
Според сайта ти в момента е налично на цена 198 пари. https://technotools.bg/milwaukee-m12-18 ... -18-v.html
Kumay - майстор
нед яну 26, 2020 4:43 pmпишман_майстор написа:
Kumay написа:
Това зарядно, когато го имаме налично е на цена до 100 лв.
Правилно си удебелил - нямам го налично, затова цената е 198,00 лв - да не сме на загуба, ако се наложи да го доставя по официалния начен.
nikolov333 - майстор
Ей го за 25 паунда в амазон.. 85лв.с доставка за фирма без ддс. До 165лв..е без ДДС е точно 100%отгоре.. :partyman:
Прикачен файл:
IMG_20200126_173451.jpg
EDI - майстор
За цените на оригиналните инструменти има значение пазара.У нас е нищожен и цената, определена от производителя е по-висока.
nikolson - майстор
Има и друга причина за тези цени в Англия. Там независимите железарии са обединени в кооператив(и) и никой от тях "не кръшка". Помня как "държаха" Фестул дълго време извън пазара и, когато ги пуснаха на пазара, цените бяха по-ниски, отколкото в Германия.
Kumay - майстор
нед яну 26, 2020 6:39 pmnikolson написа:
Има и друга причина за тези цени в Англия. Там независимите железарии са обединени в кооператив(и) и никой от тях "не кръшка". Помня как "държаха" Фестул дълго време извън пазара и, когато ги пуснаха на пазара, цените бяха по-ниски, отколкото в Германия.
Това не го разбрах! Кои са "независими железарии" и кои са "зависими"? Какво имаш предвид под "не кръшка"?

Тема "Бързо зарядно за Милуоки M12-18FC" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: