Нека намерим най-тънките цени.
nikolov333 - майстор
Казах, понякога.. в смисъл да поемеш риска да обявиш цена от която да не е сигурно, колко печелиш.. Нищо смешно няма в това да спечелиш клиент..вярвай ми. Лично аз съм се борил за всеки от клиентите си и съм обирал негативите от това много пъти.. но разбира се всеки има право на собствени принципи.. :!:
LazarGanev - "Велик майстор"
пон яну 27, 2020 1:25 amnikolov333 написа:
.. но разбира се всеки има право на собствени принципи.. :!:
Тук съм напълно съгласен.
naster - майстор
Истината е, че има доста конкурентни цени от обединеното кралство. И благодарение на транспортните фирми пазаруваме евтино. Очевидно е, че регионалните представителства с права за марките имат друга визия, неглежирайки способностите на потребителите. И ако търговците започнат да правят "паралелен внос" си губят позициите по други продуктови линии, промоции, и т.н.
пишман_майстор - майстор
Така е. Но и парите не ги берем по дърветата. Затова ще си пазарувам там където ми е изгодно. Харесал съм си още някои неща на Милуоки, но ще се взимат и те от Англия. Цените тук ми идват буквално двойни.
Визирам изобщо, сега някой да не ми извади една - две стоки с приблизителни цени и тук, и там.
Съжалявам да го кажа, но така не печели никой от нас. Нито клиенти , нито търговци .
hard_core - специалист
чет яну 30, 2020 12:32 pmпишман_майстор написа:
Така е. Но и парите не ги берем по дърветата. Затова ще си пазарувам там където ми е изгодно. Харесал съм си още някои неща на Милуоки, но ще се взимат и те от Англия. Цените тук ми идват буквално двойни.
Визирам изобщо, сега някой да не ми извади една - две стоки с приблизителни цени и тук, и там.
Съжалявам да го кажа, но така не печели никой от нас. Нито клиенти , нито търговци .
Хич не са приблизителни. 200 - 300лв отгоре на 400 лв. цена там....питай ме кога ще ги потърся тукашните...

Прикачен файл

prices.jpg
Kumay - майстор
чет яну 30, 2020 1:32 pmhard_core написа:
Хич не са приблизителни. 200 - 300лв отгоре на 400 лв. цена там....питай ме кога ще ги потърся тукашните...
Понеже си постнал снимка от моя електронен магазин да вметна, че сравняваш различни модели машини. Дано е неволно!
hard_core - специалист
чет яну 30, 2020 9:18 pmKumay написа:
чет яну 30, 2020 1:32 pmhard_core написа:
Хич не са приблизителни. 200 - 300лв отгоре на 400 лв. цена там....питай ме кога ще ги потърся тукашните...
Понеже си постнал снимка от моя електронен магазин да вметна, че сравняваш различни модели машини. Дано е неволно!
Прав си! Извинявай! Но само относно примера от твоя магазин....първата и втората машина са еднакви, нали?
Kumay - майстор
пет яну 31, 2020 7:40 amhard_core написа:
чет яну 30, 2020 9:18 pmKumay написа:
чет яну 30, 2020 1:32 pmhard_core написа:
Хич не са приблизителни. 200 - 300лв отгоре на 400 лв. цена там....питай ме кога ще ги потърся тукашните...
Понеже си постнал снимка от моя електронен магазин да вметна, че сравняваш различни модели машини. Дано е неволно!
Прав си! Извинявай! Но само относно примера от твоя магазин....първата и втората машина са еднакви, нали?
Да, еднакви са! Има препоръчителни цени спуснати от Milwaukee, от които има отстъпка. И започва войната кой колко може да падне под тях, за да продава. :) С две думи мача е труден - не печалбите големи.

П.П. Винтоверта, който е 179 паунда влиза в акция и от другата седмица ще го имаме на цена 413,00 лв с ДДС.
пишман_майстор - майстор
Значи в тази тема не искаме да оплюваме нещо , някой или някого. Просто реалността е такава, че ни кара да търсим алтернативи и начини . Всички хранят деца , и клиенти, и търговци. Политиката на фирмите не е далновидна и правилна. Всичко по веригата се "натоварва" , последните ( клиентите ) го отнасят най-зле. Харчил съм доста за инструменти ( и продължавам ) . Подменям някои , добавям други и те така. Виждам слаби и силни места, виждам какво е качеството им и според нуждите ми си преценявам за кое си струва да дам повечко и за кое не.
Но като видя за две еднакви неща ( било каквото и да е ) разлики от порядъка на 70-80% горница ( предимно у нас ) Това ме отблъсква и убива тотално ентусиазма ми, да си взема оттук (в случая) желаната машинка. Няма как да се случи това. Успех на всички и темата не е за заяждане.
radius - майстор
И аз съм фен ка купуването от чужбина, но специално Kumay успя да ме привлече с конкурентна цена на комплект импакт, батерии, зарядно и куфар. Иначе схемата ми беше да купя само тялото от тук, а отвън периферията. Думата ми е, да не се отписва този вариант, все пак и гаранцията е по-лесна, ако е от тук.

Тема "Бързо зарядно за Милуоки M12-18FC" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: