• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 306
Нека намерим най-тънките цени.
Lion15 - специалист
съб май 23, 2020 9:19 amkozl написа:
съб май 23, 2020 2:57 amresistbody написа:
съб май 23, 2020 2:18 amMamaMy написа:
ВВзех си и винтове с торкс.
най-голямата ми грешка.. след 4 години най-накрая ги пласирахме в работилницата на комшията... от тогава никога винтове от там.. супер неудобни за работа са..
Що тъй :?
Аз па не съм превъртял в шлиците един такъв, а тип звезда купища.
Даже скоро сглобявах душ кабина. Неръждаемите винтове от комплекта на кабината се оказаха по-кашкавалени от Лидълските, та я сглобих с лидълски неръжд.рапиди.
Колко пари са тия винтове?
Днес бяг в стаята с инструментите и гледах, че имам стотина а броя винтове.
Ся ако са на сметка да паля мотора и газ Лидл в Петрич.
Психопат съм малко, какво да се прае :-D .
zz_stefanov - майстор
Бях се заклел да не купувам нещо от лидъл, а си взех стълба.
Основната ми идея при избора за мен беше, че при платформа е 90 см височината и е малко по къса от тази на Арон.
Сега трябва да решим проблема с гравитацията, че само три кила не ми достигат до предела и :)
cholev - майстор
съб май 23, 2020 1:45 pmLion15 написа:
:-D
..

Колко пари са тия винтове?
Днес бяг в стаята с инструментите и гледах, че имам стотина а броя винтове.
Ся ако са на сметка да паля мотора и газ Лидл в Петрич.
Психопат съм малко, какво да се прае :-D .
Пали мотора. Супер са винтовете- в зависимост от размера 150; 250; 400;600 броя за 6лева
Аз погледнах колко са ми останали: 10 кутии. Айде викам другия път за сега имам :-D
Само торкс е истината. Боклуците тип звезда и без пари да ми дават не вземам. :vom:
nikolson - майстор
Не разбрах, каква е разликата м/у торкс и еврейска звезда? :?
Lion15 - специалист
съб май 23, 2020 5:33 pmcholev написа:
съб май 23, 2020 1:45 pmLion15 написа:
:-D
..

Колко пари са тия винтове?
Днес бяг в стаята с инструментите и гледах, че имам стотина а броя винтове.
Ся ако са на сметка да паля мотора и газ Лидл в Петрич.
Психопат съм малко, какво да се прае :-D .
Пали мотора. Супер са винтовете- в зависимост от размера 150; 250; 400;600 броя за 6лева
Аз погледнах колко са ми останали: 10 кутии. Айде викам другия път за сега имам :-D
Само торкс е истината. Боклуците тип звезда и без пари да ми дават не вземам. :vom:
Още в понеделник сутринта съм там, ако не ми измъти главата друга простотия.
На супер цена са.
Ся от Сандански до Петрич за едни винтове е малко странно, но все пак ще я помня тая глупост цял живот. :-D
Благодаря за информацията.
kr1100 - майстор
[quote=zz_stefanov
Сега трябва да решим проблема с гравитацията, че само три кила не ми достигат до предела и :)
[/quote]
Няма страшно ще се :-D изправи Няма да е П , а дълга права / е леко изкривена/.
На моята се качва 130-140кг човек - била пружинирала , но не се огъна.
nikolson - майстор
Стига сте се губили. Винтове има във всяка железария на къде по-ниски цени.
MamaMy - майстор
Специално торксовете дори на Вюрт са почти на същите пари. Аз опатках на един покрив три кутии и нито един не даде фира. Много ми харесаха особено на фона на всички дето ги мъчих преди това за отвертка. Другите които много ми допаднаха са със шестогранна глава за гаечен ключ, но те не са удобни навсякъде, а като цена са още по-скъпи.
resistbody - майстор
НЕ зная за вашите винтове, но мойте бяха с някакво криво Т8 или Т10.... плитко не се задържа... бита не е от железарията, а милоки.. не съм изпуснал нито един PZ или PH, а тея не можах да ги задържа без да придържам с ръката.. иначе неръждаеми имам 3 кутии лидълски... и не е като да не съм работил с винтоверт... има няма 20-30к винта ако не и повече.. много мразя и онея квадратните за ламарина на хилти нямам цял бит и все бита оства на винта, че не ми се заключва държача..

А тая стълба е прекалено скъпа, арон 4х4 е по-евтина като е на промо..
zz_stefanov - майстор
Стълбата е по скъпа. Има два ламаринени плота за стъпване, когато е като скеле, при другите не разбрах дали има такива.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 306

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: