• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 309
Нека намерим най-тънките цени.
kozl - майстор
Аз пък си мисля, че моята грешка беше, че като разпоих термистора, не се сетих предварително да го шунтирам и това е довело до повреда на елемент, който управлява мощните транзистори за заряда, при което батерията не се зарежда.
Какво мислите за следната водоструйка, не намерих за нея нищо в интернет, да не е някакъв нов модел ?

Прикачен файл

107447529_3492684780781729_9214068587452984702_n.jpg
107447529_3492684780781729_9214068587452984702_n.jpg (43.82 KиБ) Видяна 1935 пъти
kozl - майстор
А някой с мнение за прахосмуча за кола. Въртях кутията и не можах да видя каква е мощността. Но щом е на 12V ми се струва, че няма да дърпа силно като Тайфуна :?
burkov - специалист
И аз я гледах водоструйката, наистина няма ревюта. Или поне не са свободно достъпни. В нашия Лидл имаше бройки вчера и от друг модел 135 бара. Та се чудя, коя да взема.
Passa - специалист
чет юли 09, 2020 4:37 pmkozl написа:
А някой с мнение за прахосмуча за кола. Въртях кутията и не можах да видя каква е мощността. Но щом е на 12V ми се струва, че няма да дърпа силно като Тайфуна :?
На 12 волтовите не пишат мощности. Като цяло са слаби. Тази е на Блек енд Декер. Аз има кабелна на същата фирма и я взех от Е-маг. :) Върши работа. И този модел го имаше в Е-маг тогава. Но пак беше по скъп. Като цяло са направени удобни. Имат дълги гъвкави тръби и тънки накрайници за достъп на тесни места. За разлика от аку прахосмукачката която има същата смукателна мощност, но няма удобни накрайници и не може да се завира навсякъде.
На 12 волта голямо смукане няма. И аку смукачката на 7,4 волта също е лабава в сравннение с 220 волта. Но аз ги ползвам и ми вършат работа. Трудно засмукват залепнали косми по мокета и кечетата на пода на колата.

Незнам на 18 волта как смука смукачката на Лидл. :)
silent - майстор
Взех едно винтовертче на 12V без зарядно и батерия... и бях писал че не е оферта кат купиш батерия и зарядно цената си става дебела....е оказа се че имам батерия и зарядно от друг лидълски инструмент за който бях забравил и цената от 37лв ми се стори изкушаваща....ми да ви кажа бил съм прав...като цяло верта е посредствено изпълнение ..патронника е меко казано посредствен....и действително ако трябва да се купува със зарядно и батерия си е чиста набутвация....затвърждава се мнението ми че качеството върви надолу, цената върви нагоре и тези инствументи определено сигурно излизат от таргета изгодни....крайно време е мендджмънта да се усети че клиента не тъпо говедо което лайна ще купува само и само да са от лидл.....
Междувпрочем за спада на интереса е показателно и това че тази тема запря с по няколко случайни мнения на седмица....
Pipo71987 - специалист
Здравейте колеги
Какво ще кажете за къртача и настолният циркуляр(пендула) от следващата седмица ? Предимно за у дома ми трябват.Благодаря ви
cholev - майстор
нед юли 12, 2020 2:07 pmsilent написа:
Взех едно винтовертче на 12V без зарядно и батерия... ..патронника е меко казано посредствен....
Какво пък му е на патронника :shock: . Епа махни го и карай без него. При мене си стои свален. Ако ми требва да пробивам нещо карам с по големите батковци.
Изкритикува един от най успешните инструменти на парксайд. Титан :-D
burkov - специалист
От малкия верт и аз съм доста доволен. Само за хоби работа, но след като го взех през ден ми е в ръцете. Днес взех една от малките водоструйки. Другия уикенд ще я тествам.
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 309

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: