• 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 309
Нека намерим най-тънките цени.
stefanjor - специалист
нед юли 12, 2020 9:03 pmsilent написа:
...в случая имам мнение...
Хубава работа сега, айде не с лошо :)
Човека изказва несъгласие с твоето мнение, напълно нормално за всеки форум.
Като не искаш да ти опонират не пиши.
Хайде, и аз се стягам да ме пратиш там дето изпрати Cholev :cool:
Virtex - майстор
Две мнения са махнати/преместени заради заяждане.
нед юли 12, 2020 9:03 pmsilent написа:
...в случая имам мнение...
Хубаво имаш, но може без заяждане и обидни думи.
Здравейте! Днес Лидл пак се изложи- продава телоподаващото, а тел- не. Обадих се на колцентъра да не би да са свършили в нашия Лидл, отговориха ми ако искам да ме свържат със сервиза да си поръчам. За мен е излагация да продаваш машина без консумативи.
vencil - специалист
Някой с мнение за Акумулаторна прахосмукачка https://www.lidl-service.com/cps/rde/SI ... хосмукачка за сухо и мокро почистване
Основно ще ми трябва за предният прозорец на колата (решетката на чистачките) където се събират липа, листа разни и т.н. че няма чистене да му е*ба майката, каквото обере за стелки и багажник. Има ли шанс това нещо да ми е полезно че ми писна да опъвам кабела за голямата смукачка.
Мисля си че никаква работа няма да върши ама знаели човек да не се окаже някакво инженерно чудо, някой с опит ако сподели ще съм благодарен.
Passa - специалист
пон юли 13, 2020 10:47 amvencil написа:
Някой с мнение за Акумулаторна прахосмукачка https://www.lidl-service.com/cps/rde/SI ... хосмукачка за сухо и мокро почистване
Основно ще ми трябва за предният прозорец на колата (решетката на чистачките) където се събират липа, листа разни и т.н. че няма чистене да му е*ба майката, каквото обере за стелки и багажник. Има ли шанс това нещо да ми е полезно че ми писна да опъвам кабела за голямата смукачка.
Мисля си че никаква работа няма да върши ама знаели човек да не се окаже някакво инженерно чудо, някой с опит ако сподели ще съм благодарен.
За това което искаш има Водоструйка и мощни прахосмуци с засмукване на вода. Поне аз там чистя с ръце и водоструйката.
Тази прахосмучка е за купето на колата. Камачета, пясък и до някъде налепени косми.
А и тази мини слаба смучка няма гъвкави и тънки тръби за да се завира на тесни места.

Принципно ако си намериш такива накрайници, може и да засмучеш боклука донякъде там където искаш. Но такива накрайници има кабелният ми Блек енд Декер.
silent - майстор
пон юли 13, 2020 9:36 amVirtex написа:
Две мнения са махнати/преместени заради заяждане.
нед юли 12, 2020 9:03 pmsilent написа:
...в случая имам мнение...
Хубаво имаш, но може без заяждане и обидни думи.
Ивно и двамата пропускате това изречение
Изкритикува един от най успешните инструменти на парксайд. Титан :-D
и червената думичка в поста на чолев
Както и да е нямам намерени да се заяждам с никого ....
Chefo77 - майстор
Виж сега - тук, в тази тема, за продуктите на Парксайд се говори като за умряло - или добро, или нищо. :lol: А щом Чолев се застъпи за някой продукт, по-добре да спориш с коментатор на мач по радиото.
jekasus - майстор
Но винтоверчето си го бива :-D
Но в тоя сигмент евтини инструменти е голяма грешка да минат на нова система на захват на батерии... Много изгубиха...
Chefo77 - майстор
Като сменят производителя, как да останат на същия захват?
jekasus - майстор
Какво пречи?
Да не наемат Бош, Метабо, Макита или други?
Наемат Китай, а те от лайно дъвка правят, затова и горните марки също ги наемат...
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 309

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: