• 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 309
Нека намерим най-тънките цени.
Passa - специалист
То въпроса е от какви н/м тръгват тия динамо ключове.
Лидлският е малко глупав, понеже тръгва от 28 н/м по спомени. Имам го, но поради това не става за затягане на подгревни свещи на дизели.
Те се затягат на 15 н/м.
Общо взето Лидлският е удачен за затягане на гуми до 250 н/м, което на мене пък ми е излишно понеже стягам до откат като стар гумаджия и тия 250 н/м са ми малко.......

Тоест той почва от много и свършва до малко в заключение.

Имам и един руски стрелкови който и като механизъм ми е по удобен понеже като стягам виждам стрелката какво показва точно. Лидлският трябва да го чуя кога ще изщрака и ако го пропусна........ :toimonster:
Руският почва от 10 н/м и е до 280 което е много по добре и може да си сменям сам свещите на печката дето била с Евро 5 и не пушела понеже катализатора се е задръстил на тези 500 000 км....... :lol:

Недостатъка на Руският е, че квадрата му е по старият стандарт за Чешките гедорета и трябва да го минавам през 19ка преход за да стане на 1/2 или 1/4. Накрая може и да го пилна на шмиргела за да влезе в 1/2 директно.......
пишман_майстор - майстор
Динам. ключ ще става за колелета, не виждам драми там. По мотори и ремонти обаче бих се въздържал да ползвам на лидл.
П.п. и моите са на force , доволен, достатъчно точни са. Важното е да се съхраняват напълно освободени, в кутиите си на сухо и да се ползват единствено по предназначение , а не като мой познат , ползва го и като "голяма" тресчотка с дълга дръжка, такъв няма начин да не се сбъгне и да няма отклонения.
MamaMy - майстор
Нещо напоследък не ми върви с инструменти Парксайд. Днес върнах ударна дрелка от миналия месец. Много ме кефеше как стяга патрона. Не знам той колко щеше да издържи защото отвън беше ламаринен, но затягаше и охлабваше супер лесно с едно две щраквания. Вярно, че съм направил 10 дупки, но не е превъртал. Повредата беше тъпа, но все пак... Спусъка остана постоянно включен на макс. Те оборотите се регулират с отделен потенциометър. Дрелката беше доста високо оборотна, но не беше слаба. Харесваше ми. Съжалявам, че се прецака толкова бързо. Сега пак нямам ударна дрелка. Накрая ще си купя пак перфоратор за две три дупки в годината. :?
resistbody - майстор
вт авг 25, 2020 7:20 pmпишман_майстор написа:
Динам. ключ ще става за колелета, не виждам драми там. По мотори и ремонти обаче бих се въздържал да ползвам на лидл.
П.п. и моите са на force , доволен, достатъчно точни са. Важното е да се съхраняват напълно освободени, в кутиите си на сухо и да се ползват единствено по предназначение , а не като мой познат , ползва го и като "голяма" тресчотка с дълга дръжка, такъв няма начин да не се сбъгне и да няма отклонения.
Глвата на мерцедеса(дизел) я стягахме с лидълския ;)
Индианец - специалист
вт авг 25, 2020 10:18 pmMamaMy написа:
Нещо напоследък не ми върви с инструменти Парксайд. Днес върнах ударна дрелка от миналия месец. Много ме кефеше как стяга патрона. Не знам той колко щеше да издържи защото отвън беше ламаринен, но затягаше и охлабваше супер лесно с едно две щраквания. Вярно, че съм направил 10 дупки, но не е превъртал. Повредата беше тъпа, но все пак... Спусъка остана постоянно включен на макс. Те оборотите се регулират с отделен потенциометър. Дрелката беше доста високо оборотна, но не беше слаба. Харесваше ми. Съжалявам, че се прецака толкова бързо. Сега пак нямам ударна дрелка. Накрая ще си купя пак перфоратор за две три дупки в годината. :?
Колко пари е била тая дрелка.
Малко спам но да ти пледложа нещо.
Като имаше в кауфланд промоции -50% миналата година си взех една жълто зелена дрелка.
Май беше РТР.
Що дупки в бетон, в метал и дърво е направила... :lol: , за 30 лева какво и плащаш.
Има и 3 години гаранция...
MamaMy - майстор
И аз ползвах един ъглошлайф РТР няколко години. Евтин, но държа много. Препоръчах на съседа. Той си купи дрелка РТР и на първия месец втулката сложена вместо лагер блокира и стопи корпуса. Измерихме леглото и оста и монтирахме лагер. Държи вече няколко години. Иначе си мислех и за такъв вариант.
Индианец - специалист
ср авг 26, 2020 12:12 amMamaMy написа:
И аз ползвах един ъглошлайф РТР няколко години. Евтин, но държа много. Препоръчах на съседа. Той си купи дрелка РТР и на първия месец втулката сложена вместо лагер блокира и стопи корпуса. Измерихме леглото и оста и монтирахме лагер. Държи вече няколко години. Иначе си мислех и за такъв вариант.
И тези са с втулка, но държи година, и няколко месеца.
По късно взех флексче пак от промоциите за 30 лева.
И той що работа отнесе.
А не е като да не ги ползвам.
Патронника няма голям луфт за сега.
Има и малко т
гума тук там за ергономия.Като ги пуснат виж и си прецени все пак, ти ще я ползваш.
dimodd - напреднал
Някой има ли мнение за акумулаторния трион за клони,който пускат от 03.09.?!?
wscientist - специалист
пон авг 31, 2020 6:10 amdimodd написа:
Някой има ли мнение за акумулаторния трион за клони,който пускат от 03.09.?!?
Аз го имам от предния път, когато го пускаха. Добра машинка е. Доста дръвчета и храсти окастрих с нея. Доволен съм.
пишман_майстор - майстор
Тъкмо и аз го загледах, имам две неща на 12в серията им ( на 20в нямам нищо ) . Май ще го взема и аз , да си улесним подрязването на дръвчетата ни.
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 309

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: