• 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 309
Нека намерим най-тънките цени.
sstefanov - майстор
Между другото, кой и къде я произвежда тази бира?
kozl - майстор
съб окт 03, 2020 9:21 pmcholev написа:
Абе стига с тези фарове бе. Сега е време за зимнина. :-D
Та аз след 20год на купечки мариновани краставички, след като си купих уреда за варене на буркани се развихрих тоз' сезон.
Сокове, краставички, домати.
Апарата цепи мрака. :prayer: Слагаш бурканите, 90оС (пастьоризация да не се разварват) 30мин и отиваш да пиеш бира. По късно всичко е готово - резултата е превъзходен. Толкова вкусна хрупкава краставичка не съм ял. Пичове. Следващия път да не пропуснете.
Ей къде бехме до ся :?
Тока веке уйде на пазаро и кой знай до къде ке рипа и колко шъ са вкиснат краставките :? :-D
cholev - майстор
По повод апарата и бирата.
Днеска едни круши съпругата сложи. Сварват се със захар и после през лидълската месомелачка и в бутилките от бира и в апарата. Сложил съм ги и сега се правят. Утре ще видим какво е станало.
А бутилките от бира ли: Ами от пивоварна афанасий- Марочное; Старомонастырской ель. С капачките от едно време с пружинка. И бутилките за сока екстра и бирата номер едно. Магазин Березка
Бирата: http://www.afanasy.ru/products/catalog/ ... e-svetloe/
Апарата: https://www.lidl-service.com/static/449 ... _RO_BG.pdf
Chefo77 - майстор
Колко колко коолко струва тоя апарат и кога беше в акция?
cholev - майстор
пон окт 05, 2020 7:08 pmChefo77 написа:
Колко колко коолко струва тоя апарат и кога беше в акция?
Трябва да търся касова бележка. Грубо сезона преди вишните. Значи май, началото на юни. Цена може би около 100лв. Ако намеря касовата ще кажа по точно
Djack - специалист
Взех си от тези лед крушки по 16W, обаче не вдявам, какво означава: " Регулиране на светлината в три степени със стенен превключвател"
Като ровех в интернет, гледам димирането като опция си е отделно, а това какво означава?
kozl - майстор
чет сеп 24, 2020 8:01 pmjekasus написа:
След два дена - сравнение лидл и кауф - телескопични подпори.
Лидл бие почти по всички параграфи.
По-здрава конструкция.
Ергономия по-добра - натягането е удобно за ръка, при отпускането петата пада малко надолу, което също е много важно.
При кауф - чертата за за блокажа на пъпките по добре се вижда, лидл трябваше да заложи на бялата черта, тогава щеше да е идеал.
Не мога да направя сравнение с по-скъпите, подобни подпори, щото за 20лв - просто няма смисъл...
При тая цена, изобщо защо ли ги сравнявам...
Остава въпрос - колко време ще изкарат, но аз нямам такъв обем работа по тавани и вероятно ще забравя кога съм ги купил :-D
Купих си 1 куфландска и не знам кви са лидъските, ама спрямо моите 2 тая е гола вода. Освен, че се кълчи като крачета на проходило бебче е и къса :sad: Не можа да стигне тавана в гаража, където съм застопорил другите като колонки.
С две думи:
Не стаа.
С повече думи:
И за 20 лв. не стаа :-D
brum - майстор
ср окт 07, 2020 8:28 amDjack написа:
Взех си от тези лед крушки по 16W, обаче не вдявам, какво означава: " Регулиране на светлината в три степени със стенен превключвател"
Като ровех в интернет, гледам димирането като опция си е отделно, а това какво означава?

Пробвай да я включиш/изключиш няколко пъти подред. Имам крушки дето си сменят светлината между топла/неутрална/студена като ги превключваш. Подозирам, че е нещо подобно.
Djack - специалист
Точно така действа! То имало инструкция вътре в кутийката, ама кой да погледне! :lol:
Цъкаш веднъж - 100%, ако до 15 сек. цъкнеш още веднъж - 40%, трето цъкане до 15 сек. - 15%
Интересно, ако с един незадържащ бутон отделен от основния ключ, само разкъсвам за секунда веригата, дали ще работи смяната на режимите? Би трябвало!
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 309

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: