• 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 306
Нека намерим най-тънките цени.
dido1975 - специалист
вт дек 01, 2020 8:50 pmsilent написа:
така момчета заредих я...я как само звучи все едно съм заредил батерия на Тесла за 40х. долара...вкарах я в къщи само дет не си легнах с нея и след час я боднах в зарядното ...светна червения диод...заебах я щото ми падна мрежата у дома а децата учат дистанциооно..смяна рутери настройки телефони доставчик и по едно време викам я да видя ..диода светнал в селено викам я ...чакай да я закача на верта да видя какво показва ...ми показва заредена батерия...баси мситерията...почвам да ди мисля че полтъргайст вилннее в къщи и вместо да си пия ракията след работа трябва да му оправям бакиите...балгодаря за съвета на колегата ...да я стопля..макар че имам смътното усещане че батерията е пътник въпреки че е на 1 г...и не е ползвана кой знае колко...
Викаш - изкарах една греяна :tonqe: Добре, че не я разглоби
cholev - майстор
В ръководството на тези батерии не е ли написано да се зареждат над 10оС до 40оС и да се съхраняват 0-50оС.
Сега разбирам защо моите батерии карат по 10г а вашите по 1 :-D
Моите 30 батерии (около не съм ги броил) си седят на топло 22оС
gnt69 - майстор
вт дек 01, 2020 10:01 pmcholev написа:
В ръководството на тези батерии не е ли написано да се зареждат над 10оС до 40оС и да се съхраняват 0-50оС.
Сега разбирам защо моите батерии карат по 10г а вашите по 1 :-D
Моите 30 батерии (около не съм ги броил) си седят на топло 22оС
Аз също си прибирам всичко акумулаторно в мазето на топло. :partyman:
kozl - майстор
И защо батерията да е "пътник".
Aз имам 4 от големите преди серия "Х". Само една от тях почна да пада бързо. Оказа се един от 5-те елемента. И понеже елементите по форма са същите като серията "Х", но реших да ги разменя сато купих батерия за "Х" серия.
След разпояване и запояване и двете батерии не се зареждат. Обаче аз пак си я ползвам тази от старатапверсия, като я зареждам ръчно елемент по елемент. Това за студа не съм го изпитал, защото не ми се е наложило.
А пък в Лидъла пускаха 4Аh /20V за 60 пари и тва 6 лв. за елемент. Дали има елементи на тази цена?
kozl - майстор
пон ное 30, 2020 9:41 amfalcoh написа:
пон ное 30, 2020 9:30 amkozl написа:
Така поради липса на таквоз вятърно печиво в Лидъл, купихме от Куфланда.
За ся само го разпечатах и разгледах. Над кошницата има нгревател, а зад него сигурно е вентолатор. Под кошницата има релефен съд с канали, вероятно за насочване на вятъра.
В инструкцията пък пище, че картофи на вятър няй-добре се получават с бланширани, иамръзнали :lol:
Пробата ке е друг път :roll:
Това вятърното печиво кое си купил от Кауфланд да не би да е "Philips Airfryer уред за здравословно готвене" който е 189,90лв + 10 точки?
Напиши кой модел е и дали си доволен след като го пробваш.
PHILIPS Daily Collection Airfryer 800g.
Пробвахме с картофи ръчно нарязани на по дебелко. Вкуса се доближава като на печен картоф. За двама добре, хараса ни.
Докато чоплехме салатка и подквасвахме с ракейка звънчето дранна и картофете станали гарнитура за апването.
В упътването пише, че най дабре да се полват замръзени бланширане, та некой ден ще пробваме.
пишман_майстор - майстор
вт дек 01, 2020 10:01 pmcholev написа:
В ръководството на тези батерии не е ли написано да се зареждат над 10оС до 40оС и да се съхраняват 0-50оС.
Сега разбирам защо моите батерии карат по 10г а вашите по 1 :-D
Моите 30 батерии (около не съм ги броил) си седят на топло 22оС
30 броя? Уточни кои карат по 10 години? Щото няма как да са лидлските...
М/у другото не съм чел упътването им за зареждането . За съхранението им знам, че е добре, да са на хладно и сухо място. Това въобще са литиеви батерии. За зареждането обаче съм пропуснал, че трябва е над 10 градуса...Ще го имам в предвид.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср дек 02, 2020 7:15 amkozl написа:
.. уред за здравословно готвене... да се полват замразени бланширани ...
Те това осмисля всичко :lol:
radius - майстор
Като американец, който закусва с 1 кило пържени мазнотии и си прокарва с диетична Кола с нула захар :lol:
stefanjor - специалист
Ще хачим ли пари следващата седмица? :cool:
Някой има ли впечатления от този ексцентършлайф?
Не е ли малко слабичко с тез 270W ?

Прикачен файл

ex_shlaif.jpg
ex_shlaif.jpg (64.92 KиБ) Видяна 904 пъти
EDI - майстор
Въпроса е дали е с ремъчна предавка или като всички други евтинии, с лагер и няма да върши нищо.Ватовете, ако са толкова, да достатъчни за ексцентър.
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 306

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: