• 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 309
Нека намерим най-тънките цени.
Индианец - специалист
чет дек 03, 2020 11:08 amstefanjor написа:
Ще хачим ли пари следващата седмица? :cool:
Някой има ли впечатления от този ексцентършлайф?
Не е ли малко слабичко с тез 270W ?
Незнам, ама сигурно го отнасям най-вероятно. :)
Сумати време ги чакам да пуснат нещо такова.
kozl - майстор
Аз да питам за некво зарядно видох в Лидъла на цена над 60 лв, но не от топузите и някой има ли инфо за него и защо толкова скъпо, като предните бяха по около 30 лв?
agj - майстор
:Вече повече от година ползваме това :
Прикачен файл:
изтеглен файл.png
изтеглен файл.png (49.65 KиБ) Видяна 901 пъти
Много е добро. Има бъркалка която се върти и обръща картофите. Без проблем се "пържат" и пресни и бланширани картофи. Балдъзата ползваше подобно на Лидълското, но не беше доволна.
Последна промяна от agj на чет дек 03, 2020 3:01 pm, променено общо 1 път.
kuger - майстор
чет дек 03, 2020 11:41 amEDI написа:
Въпроса е дали е с ремъчна предавка или като всички други евтинии, с лагер и няма да върши нищо.Ватовете, ако са толкова, да достатъчни за ексцентър.
Като го гледам не е с ремък. И, какво като не е? Ползвам /още/ едно руско, няма убиване, само да не тежеше толкова! Само кондензатора е за смяна, че трудно тръгва.
EDI - майстор
Ако не е ремъчна предавката, все едно имаш вибро, не ексцентър.На оста е нанизан лагер, а на него плочата.Като натиснеш, стои на място и само вибрира.
zz_stefanov - майстор
Еди, къде ще има ремък в това. На оста има един ексцентрик и е дадена възможност плочата да се върти свободно, но не и е това основната функция. Имам едно такова от марка на бриколаж.
Кажи кои са тези с ремък.

PS Гледам че има ремъци за ексцентършлайфове, не намирам никъде каква е конструкцията на такива.
stefanjor - специалист
Като видях Лидълския се разтърсих за алтернативи.
Това ми хвана окото, но и то е с лагер.
Така че за начaло ще пробвам еФтиното пък после ще видим ... :cool:

Прикачен файл

ex_metabo.jpg
ex_metabo.jpg (110.88 KиБ) Видяна 838 пъти
EDI - майстор
Девалт 6423 да речем.Имам Девалт, имам и една друга простотия с лагер.Нищо общо.Работата на плочата е да се върти, другите евтини изобретения са подобие на ексцентър.Докарват го само на вид.
Chefo77 - майстор
Dewalt 6423 е много добро ексцентърче, колегата го спуква от работа при циклене, за 3 години само един плот е сменил.
Считам, че е по-добро от Метабото (имал съм такова).
пишман_майстор - майстор
Не знаех, че е направен с ремъчна предавка . По-точно не знаех, че въобще има такива с ремък. Някой има ли схема на изпълнението , на такъв тип екцентършлайф?
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 309

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: