• 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 314
Нека намерим най-тънките цени.
XpacTa - специалист
Най-накрая използвах комплекта за полиране на фарове от Lidl - ето резултата:
Изображение
Ако не си личи :mrgreen: - шофьорския е полиран. Че има подобрение, има, но е минимално. Няма как да стане перфектен с наличните материали - шкурката е само един размер, много фина, за да не вземе някой да си прецака фаровете случайно. Нарочно не купувах други материали за да видя как се справя. Като го пуснат догодина (реално тази), ако се сетя ще коментирам дали има ефект от UV защитата или пак си се е замъглил.
silent - майстор
е как минимално бе колега единия единия мътен кат бялото на очите на стар пияница махмурлия...другия кат очите на стар трезвен пияница....за мен разликата е очевидна...сега ако очакваш да станат като нови ...с каквото и да ги тръкаш няма да станат...
пон дек 28, 2020 8:59 pmstronghold написа:
нед дек 27, 2020 4:04 pmvencil написа:
През колко време ги пускат, вчера нямах възможност а днес нямаше :sad: .
Ако някой не е успял да се сдобие с гайковерт - нека да ми пише. Ще ги продам на същата цена 99лв заедно с отделен касов бон. Взех два броя в повече.
Колега, имаш лично :)

ПС: Колеги, кога е бил черния импакт с 226nM? В нашия Лидл има един който си е 180nM
behwolf - специалист
ср яну 06, 2021 12:22 amkostadinov95 написа:


ПС: Колеги, кога е бил черния импакт с 226nM? В нашия Лидл има един който си е 180nM
На 23.12 го пуснаха ударния performance 227nM.
vitorio83 - специалист
вт яну 05, 2021 2:46 pmXpacTa написа:
Най-накрая използвах комплекта за полиране на фарове от Lidl - ето резултата:
Изображение
Ако не си личи :mrgreen: - шофьорския е полиран. Че има подобрение, има, но е минимално. Няма как да стане перфектен с наличните материали - шкурката е само един размер, много фина, за да не вземе някой да си прецака фаровете случайно. Нарочно не купувах други материали за да видя как се справя. Като го пуснат догодина (реално тази), ако се сетя ще коментирам дали има ефект от UV защитата или пак си се е замъглил.
Това е комплект ако продаваш колата да ги замажеш за пред купувача, след няколко месеца са същите, особено ако я миеш безконтактно или на четки.
addicted - специалист
Без да се "запечатат" не искарват и няколко седмици.
Някой да продава импакта с 226nM? Без офертите от ОЛХ.
burkov - специалист
Имаше поне 10 броя в Лидл в завод Витоша. Ако искаш ще проверя утре и ако си от друг град ще ти взема един. Само ми трябва точен модел да не стане беля.
nikolov333 - майстор
На телефона на Лидъл, май имаше възможност да поръчаш да ти прехвърлят бройка от друг магазин с наличност, в магазин, близо до вас.. :idea:
От Враца съм. Във Враца и Козлодуй няма бройки.
На телефона ми казаха, че са изчерпани или не им се занимаваше?

Модела е:
Parkside Performance Impact driver PDSSAP 20-Li A1
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 314

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: