• 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 309
Нека намерим най-тънките цени.
jekasus - майстор
ddenkov написа:
На далавера съм!
Абсолютно :-D 10лв си е 10лв :-D
zz_stefanov - майстор
пон яну 25, 2021 7:15 amkozl написа:
.......
Направо ме пощуриха с тези 105 вида батерии :evil:
Имам едно винтоврътче Райберче :-D , купувано преди Лидълската ми епопея и преди неколко месеца си купих батерия за него. Е верно, че по скъпа 45 пари за 12V/1,2Ah, но има в наличност. Сервиз има, продават и части. Ма на последък така съм се заЛидил, че чуда се как да се откачам :?
Да си играйкаш с тях става. Преправяне на батерии смяна на елементи... като те кефи.. поне са евтини.

Знаеш ли колко пъти ги гледах тея лидълските верчета и си мислех да взема да имам още едно, че да не сменям инструмента на бошчето и накрая не се сдържах и на него му купих едно братче боди бошче импакт от същата серия. Батериите са от първото, вече 4 годишни и са без забележка.
А батериите са най скъпото перо при тези машинки. Заслужава си оеднаквяването им за повече от една машинка.
Lutchezar - майстор
От няколко години батериите са само 2 вида X12 и X20. Усетиха се. Ще караме кой с каквото купил докато изкара и "дай боже" гръмне докато е в гаранция, та току виж го сменят за ново с "правилните" акумулатори :-).

Да се надяваме че вече няма да има проблеми с батерии!
Последна промяна от Lutchezar на пон яну 25, 2021 11:03 pm, променено общо 1 път.
radius - майстор
То в тази тема надеждата, че си пре.бал вселената е водеща :supz:
Lutchezar - майстор
пон яну 25, 2021 9:24 pmradius написа:
То в тази тема надеждата, че си пре.бал вселената е водеща :supz:
В момента в който вземеш инструмент от рафта и се запътиш към касата си вече назад. Ако обаче си свършиш работа с него, или дай боже изкараш пари, тогава вече си и на печалба ;-)
nikolov333 - майстор
Убедих се, че вече съм надраснал момента с вземането.. ама и доста съм взел де.. :-D
kozl - майстор
пон яну 25, 2021 8:42 pmLutchezar написа:
От няколко години батериите са само 2 вида X12 и X20. Усетиха се. Ще караме кой с каквото купил докато изкара и "дай боже" гръмне докато е в гаранция, та току виж го сменят за ново с "правилните" акумулатори :-).

Да се надяваме че вече няма да има проблеми с батерии!
Колко няколко :?
Май 2017 съм купил фенерчето на 12V. Първия винтоврът 12V е от преди това.
Батерията 21V серия X e от юни 2018. А декември 2018 съм придобил безчетков ъглошлайф със батерия серия "Y" :shock:
Та по мои сметки нема повече от 2 години ..... и 2 месеца. Толко няколко :roll:
stefanjor - специалист
пон яну 25, 2021 8:42 pmLutchezar написа:
От няколко години батериите са само 2 вида X12 и X20.
А за PERFORMANCE серията батериите Х20 от зелените пасват ли?
Що си мисля, че не са съвместими?
kozl - майстор
вт яну 26, 2021 9:42 amstefanjor написа:
пон яну 25, 2021 8:42 pmLutchezar написа:
От няколко години батериите са само 2 вида X12 и X20.
А за PERFORMANCE серията батериите Х20 от зелените пасват ли?
Що си мисля, че не са съвместими?
Зависи за кво питаш.
Примерно за винтовръта, който скоро пускаха батериите са съвместими с тези дето все още тук там ги има в Лидълите.
Както писах на перформънс ъглошлайфа батерията е некаков друг модел с неизвестна за мен съвместимост :?
stefanjor - специалист
вт яну 26, 2021 9:53 amkozl написа:
Зависи за кво питаш.
Питам по принцип за Performance серията.
Явно и там има условности... значи като пуснат само тяло- взимам една батерия и тест в магазина :cool:
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 309

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: