• 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 309
Нека намерим най-тънките цени.
silent - майстор
12v батерии дали има в момента някъде в магазинната мрежа...
aleyan - специалист
Преди няколко дена мернах в София, Дружба 2.
cholev - майстор
вт яну 26, 2021 10:28 amstefanjor написа:
вт яну 26, 2021 9:53 amkozl написа:
Зависи за кво питаш.
Питам по принцип за Performance серията.
Явно и там има условности... значи като пуснат само тяло- взимам една батерия и тест в магазина :cool:
Не само са съвместими, но напълно еднакви Х20. 2 и 4ач
На първите серии винтоверт и ъглошлайф performance с батерии самсунг 2.5 и 5ач не са, но тях ги изхвърлиха за радост и вече всичко е Х20
aroot - специалист
Искам да споделя мнение за v12 винтоверта, зеленият. След 1 г домашно ползване на Бош 120гсли , мога да кажа че зеленият лидл е смешен направо, и като чувство/захват и като работа. Без да съм профи или да си вадя хляба с тия машинки, разбирам защо едното струва 65 а другото 200.
И върши работа точно толкова - като за 65 лв е чудесен за ел отверка.
Не дочаках черният вариант, трябваше ми да разпробивам едни гредии i да разглобя и сглобя на ново малко гардеробче.. За гредите (чам, 3/5 см) ф8 и бургии на милоки, постоянно забиваше и се вкл защитата, та му давах на почивки. ЗА гардероба, даже не ги усети винтовете.
Та наистина, за дом употреба или аварийни случаи стават. За друго, всеки сам си решава.
Да питам, мисля да им дебна и батерийния шлайф, че имам да режа на едни гадни места. НО имам 2 батерии по 2 Ah v20. Ще вършат ли работа (бързо ли ще ги източи?) или ще ми трябва и 4 Ah ?
Svezar - специалист
ср яну 27, 2021 8:28 amaroot написа:
Искам да споделя мнение за v12 винтоверта, зеленият. След 1 г домашно ползване на Бош 120гсли , мога да кажа че зеленият лидл е смешен направо, и като чувство/захват и като работа. Без да съм профи или да си вадя хляба с тия машинки, разбирам защо едното струва 65 а другото 200.
Не съм сигурен кой точно модел е този "120гсли" ,но самото сравнение на инструмент за 65 и за 200лв е напълно безсмислено,понеже за 200лв ще си вземеш такъв винтоверт на Parkside, на който с боша само ще му развиваш винтчетата :) И аз не си вадя хляба с такива инструменти,но знам,че за пробиване на дърво с 8-ца /когато не става въпрос за една-две дупки/ не се ползва този дребосък ,а нещо по-сериозно. И аз си взех сега парксайд-а точно за да ми допълва големия винтоверт...а не да го замества и съм много доволен от него,особено от възможността да го завреш почти навсякъде след като му махнеш патронника =D> Вчера бях в Практикер /знам че там цените на се особено изгодни/ , но гледах винтоверти от класа на големия и малкия на Парксайд ,и не видях нищо което поне малко да ми хареса и да не е на поне двойна цена,тези които са по-близки като цени са ужасни пластмасови дървета !
понеже заговорихте за 12 волтов парксайд, ето излезе българското ръководство на новия безчетков такъв -> https://www.lidl-service.com/cps/rde/SI ... 0%BA%D0%B0

Може би и първата им безчеткова 12 волтова пърформънс машинка.(не се сещам за друга)
gnt69 - майстор
чет яну 28, 2021 10:45 pm4umata написа:
понеже заговорихте за 12 волтов парксайд, ето излезе българското ръководство на новия безчетков такъв ->
Може би и първата им безчеткова 12 волтова пърформънс машинка.(не се сещам за друга)
Ето даже го пускат в Румъния 120 кинта.

ЦЪК
tntcom - специалист
На безчетковия не се отделя патронника и странно ми се струва 30 Nm. В техническото не видях колко нютона му дават, но на четковия са 28 Nm с падащ патронник.
Индианец - специалист
пет яну 29, 2021 5:33 pmtntcom написа:
На безчетковия не се отделя патронника и странно ми се струва 30 Nm. В техническото не видях колко нютона му дават, но на четковия са 28 Nm с падащ патронник.

Ама има готина чантичка поне :lol: ....
cholev - майстор
На ударния performance Х20 като махнах пласмасата от горното челмедже екстра се събраха 3-те уреда: Х20 ударен; Х20 импакт и 12в винтоверт

Прикачен файл

IMG_20210122_1703151.jpg
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 309

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: