Нека намерим най-тънките цени.
kozl - майстор
пет мар 05, 2021 9:12 pmisraeli написа:
Пускали ли са в Lidl полираща машина и дали акумулаторния ъглошлайф на Parkside, може да се ползва и като полиращ инструмент чрез лепене на подходяща подложка на диска?
Виждал съм в Лидъла некога.
Имам Лидълски акумулаторен ъглошлайф и оборотите не му се регулират. С тези високи обороти не е подходящ за полиране. Не помня какви са оборотите на полир машинката, но са сравнително по-ниски от тези на ъглошлайфа.
Ей сега разгледах една полир машина приличаща на ъглошлайф AP 180-1150 E и / ъглошлайф Макита GA5030R:
обороти за минута: 800 - 3000 / 11000
мощност (W): 1150 / 720
Ф на диска (mm): 180 / 125
тегло (кг): 2,8 / 1,8
dundi - специалист
Здравейте колеги! Загледах се в телескопичните ножици с трион в брошурата за следващата седмица. Има ли някой който ги е ползвал?
Аз имам обикновените ножици за клони от много отдавна и съм изключително доволен.
Sandman - специалист
съб мар 06, 2021 12:03 pmdundi написа:
...Загледах се в телескопичните ножици с трион в брошурата за следващата седмица. Има ли някой който ги е ползвал?
...
Да, вършат работа. Реже без проблем клонки, шипки, джанки и разни саморасляци до около 3-4см дебело стъбло(чак се изненадах приятно).
Въженцето е малко тънко и не е удобно ако дърпаш за него, но за пластмасовата дръжка е ок.
С триона не е особено удобно, щото сещай се как се реже мърдащ клон от далече. Освен ако не е близо до стеблото де, тогава си реже добре.
kr1100 - майстор
съб мар 06, 2021 12:03 pmdundi написа:
Здравейте колеги! Загледах се в телескопичните ножици с трион в брошурата за следващата седмица. Има ли някой който ги е ползвал?
Дай още толкова и си вземи разтегателна ел. резачка.
Svezar - специалист
съб мар 06, 2021 6:57 amkozl написа:
пет мар 05, 2021 9:12 pmisraeli написа:
Пускали ли са в Lidl полираща машина и дали акумулаторния ъглошлайф на Parkside, може да се ползва и като полиращ инструмент чрез лепене на подходяща подложка на диска?
Виждал съм в Лидъла некога.
Имам Лидълски акумулаторен ъглошлайф и оборотите не му се регулират. С тези високи обороти не е подходящ за полиране.
Имаше модел /скоро го пускаха,но не навсякъде/ на акумулаторния ъглошлайф с реглаж на оборотите /затова си го и взех/ , обаче не мисля че става за полиране, на малките обороти няма никаква мощност и ако натиснеш ще спре ! Истината си е машина за полиране !
aroot - специалист
Няколко пъти се разминавам с водоструйките на Лидл, сега съм решил да се оборудвам.
Зооманах брошурата, доколкото успях да видя модела е PHD 170 B2.
Някакви мнения? Или А1 е по-добър избор?
Djack - специалист
И аз съм мераклия, знам че едната беше хубава, ама кой модел точно беше..........?!?!?
Cpk - специалист
Миналата година по това време в промоция беше PHD170 A1. Параметрите й са 2400 W, макс. дебит 450 л/ч, макс. налягане 170 бара, работно налягане 115 бара, също с алуминиева помпа. Сегашната в промоция е с по-голям макс. дебит.
stefanjor - специалист
Разходете се днес до някой Лидл.
Има намалени стоки на по 3-5-10-20... лв.... примерно X20 гайковерт без батерия за 35 лв.
Има доста изкушения... поне сутринта :cool:
пишман_майстор - майстор
stefanjor написа:
примерно X20 гайковерт без батерия за 35 лв.
Импакт или гайковерт?

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: