Нека намерим най-тънките цени.
Благодаря за отговорите, виждам, че Stanley имат нелоши цени на много ръчни инструменти, дали не е по-добре да вземам от тях? И аз по принцип съм се убедил многократно, че евтиното е скъпо :)
mastodonta - специалист
съб юли 17, 2021 1:12 pmlastmob написа:
Благодаря за отговорите, виждам, че Stanley имат нелоши цени на много ръчни инструменти, дали не е по-добре да вземам от тях? И аз по принцип съм се убедил многократно, че евтиното е скъпо :)
За какви ръчни инструменти говорим - ако е за гедорето, което си споменал на предишната страница то комплектите на Лидл ще ти свършат същата работа. Виж ако ще се занимаваш с ръчно дърводелство то няма човек тук, който да не ти препоръча Стенли.
israeli - специалист
Бихте ли споделили опит за пране на зацапана автотапицерия в домашни условия? Lidl или някой друга верига магазини предлагат ли подходящ уред ти прахосмукачка с контейнер за събиране на мизерията?
silent - майстор
Компресора вертикалния е намален на 265лв което е прилична цена... аз го купувах за 330лв...за сведение ако някой си търси....
falcoh - специалист
Някой знае ли къде мога да намеря тази "Телескопична ножица за клони" или нож за нея? На моята и се счупи ножа.

Прикачен файл

IMG_20210731_085703 – Копие.jpg

Прикачен файл

483679-1200-100000.jpg
483679-1200-100000.jpg (79.59 KиБ) Видяна 1095 пъти
vlax - майстор
съб юли 31, 2021 4:28 pmfalcoh написа:
Някой знае ли къде мога да намеря тази "Телескопична ножица за клони" или нож за нея? На моята и се счупи ножа.
Пак в Лидъл на следващата промоция. :)
:partyman:
kuger - майстор
съб юли 31, 2021 8:03 pmnikolson написа:
Дали си заслужава?
На фона на цената на тия, къде си показал, си заслужава от всякъде.
Ползвам другата, с по-правия нож. Режа всичко, което ми пречи, до 5 см. С уговорка, на няколко среза.
Ако я счупя ще дебна за нова.
falcoh - специалист
Моята ми вършеше работа много добре, но я дадох на познат да я ползва и...ми я върна със счупен нож. За това търся друга такава или поне нож за да го сменя. Някой знае ли къде може да се намери такъв нож?
kuger - майстор
съб юли 31, 2021 10:07 pmfalcoh написа:
Моята ми вършеше работа много добре, но я дадох на познат да я ползва и...ми я върна със счупен нож. За това търся друга такава или поне нож за да го сменя. Някой знае ли къде може да се намери такъв нож?
Съмнява ме да намериш част за ЛИДЛ ска техника. Чупиш и купиш ново. Или, при късмет ти го сменят.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: