Нека намерим най-тънките цени.
silent - майстор
вт авг 24, 2021 10:10 amdido1975 написа:
нед авг 22, 2021 9:10 pmsilent написа:
Днес видях торби за лидълска прахосмукачка...10бр за 14лв....въпросът е някой ползвал ли е подона торба за лидълска прахосмукачка ма за пепел....поне на картинка са с подобни контейнери...
Прахосмукачките за пепел нямат торбички
знам че нямат ама искам да имат.... щото бързо се зпушва филтъра и е ебаси чистенето...а е ясно що нямат ма аз не мисля да смуча въглени....
Virtex - майстор
Някои да е виждал спрея за премахване на етикети скоро в магазините ?
MamaMy - майстор
Пробвай със светилна гас. Разтваря лепилата без да разтваря и поврежда пластмасата. Даже от кашоните махам етикети с нея.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб сеп 04, 2021 10:59 pmMamaMy написа:
Пробвай със светилна гас. Разтваря лепилата без да разтваря и поврежда пластмасата. Даже от кашоните махам етикети с нея.
Ценно!
kozl - майстор
Аз от Лидл съм купувал гел за премахване на етикети, но рядко ги пускат.
Често ползвам АМВ за същата цел. Не съм установил плоблеми по пластмаси чистени с АМВ.
zz_stefanov - майстор
Последно съм вземал от Бриколаж портокалов спрей за лепило от етикети. Сигурно го има и другаде.
kozl - майстор
Последно с портокаловия спрей си матирах локмена. Некога га се ползваха. Ама кат не съм го запазил да го жулна с АМВ-то :?
Sybev - помощник
Здравейте, коментирайте моля, винтоверта, който е тази седмица на промоция. Подходящ ли е за домашна употреба 3 коли и 2 пъти смяна на гуми годишно. Заслужава ли си да изчакам да пуснат на промоция, но с батерии? Кои от двата е по добър? Лични мнения и впечатления?
vladtod - специалист
пет окт 01, 2021 11:32 amSybev написа:
гайковерт
Имам на батерии, развива гайки, дават го 400н, а този 500 колкото и да е вярно, ако питаш мен вземи този на 220в, щото другия не държи а батериите са по 50-60 лв. Аз го ползвам постоянно и извън работилницата затова е на батерия.
пишман_майстор - майстор
Имам предният им модел, той е по-слаб по данни от тоя дето ще го има. Справя се с повечето болтове и гайки по джанти на леки коли. Моят е с 320 н.м ако не бъркам, този гледам е с 500н.м., което е предимство и вероятно ще се справя по-добре. Ако го вземеш, използвай качествени ударни вложки, тия дето са към машинката, са от мек материал..
На батерия нямам лидълски и не мога да помогна с мнение там. Имам на друга фирма , но нямат база за сравнение.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: