Нека намерим най-тънките цени.
joro_kem - специалист
а темата е за лидл...
dpp - специалист
съб мар 12, 2022 7:55 amkozl написа:
Имам големия Лидълски флекс и като напрявя повече срезове с него, после гайката яко се самозатяга, а е обикновена. Та дали да си купя за него от тез гайки :?
Представям си я като гайката на Метабо Ф125. Тя е сегментна от няколко диска стегнати в пакет от ламаринен кожух.

За такава гайка ли пишете?

Когато купувах Метабото от магазина на Бош-Киров и търговеца ми демонстрира как се завива и развива гайката. Гайката зави на ръка, след това развъртя флекса на обороти, отпусна бутона за оборотите и докато диска се въртеше по инерция натисна бутона за контрата. След последвалия неприятен шум гайката се разви без да пада от резбата.
И така по този начин аз години на ред го ползвах доде ме сгълчи един "железен специалист", че ще прецакам убавото флексче. И от тогиз ползвам гарги, когато лабавата ми ръка не успее да развие гайката. А в повечето случаи с ръка не успявам.
И аз имам подобно Метабо със същата гайка. Но при Метабото има два прореза и там влиза едната шайба от самата стягаща гайка. Та не знам тая в Лидъл как е конструирана, без тоя шлиц канал в оста, как ще затяга и колко ще държи..
offvt69 - помощник
Този ъглошлайф който ще пускат в четвъртък дали е пускан преди?
За хоби дейности ще се ползва и предполагам с реглаж на оборотите ще е по универсален,
fbr - майстор
Контактния грил от тази седмица, някой виждал ли го е по магазините, че в нашия го нямаше понеделник след обед.
nikolson - майстор
Ъглошлайфа става за хоби дейности.
kuger - майстор
Яд ме е за бързата гайка за флекс, в два магазина пробвах, нъц! Явно още в склада са си ги разпределили.
floydogi - специалист
Де бре, споко, гайката е от четвъртък. 07:00 пред магазина ;)
l0v - специалист
Само че ще пускат олио на прИмоция. :lol:
dpp - специалист
Имаше гайки днес.
Има някакво заключване - КИК .
Май ще върши работа.
Взех една аз.. :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Днес една баба ми напълни сърцето, докато си пълнеше количката с джаджите за флекс, от всичко по едно. Завидях ѝ и я заприказвах. За сина си ги вземаше. Само от многото дискове нямаше.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: