Нека намерим най-тънките цени.
Индианец - специалист
Щях да взимам днес такава станция, ама тъкмо я грабнах и се сетих за темата- тия дни като я прегледах ми направи впечатление.
Да не съм капо взех комплект минитресчотка с камъни и битове.
prascho - майстор
чет апр 07, 2022 5:19 pmkr1100 написа:
чет мар 31, 2022 9:13 pmprascho написа:
Днес скъсах металното жило на тази ножица "Телескопична ножица за клони - 271071":
В магазини за крепежи продават проволки от ф2-поне до ф 6 мм с и без PVC шлаухка на смешни пари /пр. от0,20 лв/м/.
Имат и заготовки за пресоване с 2 отвора пак на такива цени.
От Брикола.. купих 1.5мм стоманено въже два метра за по 0.62лв/м. Ще видя в събота дали ще мога да го подменя. Забелязах, че е пресован в единия край през някаква втулка....
чет апр 07, 2022 8:58 amstefanjor написа:
Следващата седмица:
download/file.php?id=144455
Колеги извинявам се за въпроса, но колко Нютона е този безчетков верт и какви са тези 36 000 оборота в минута като за реактивен двигател ?
Може и аз да бъркам нещо. :?
vencil - специалист
Акумулаторен ударно-пробивен винтоверт PSBSAP 20-Li B2
Номинално
напрежение 20 V (постоянен ток)
Редуктор 2-скоростен редуктор
Номинална честота на въртене на
празен ход 1-ва скорост: 0–400 min-1
2-ра скорост: 0–2000 min-1
Брой удари 1-ва скорост: 0–7200 min-1
2-ра скорост: 0–36 000 min-1
Макс. въртящ момент 80 Nm
https://stesbintegrationprod.blob.core. ... b870fe.pdf
resistbody - майстор
vencil написа:
Брой удари 1-ва скорост: 0–7200 min-1
2-ра скорост: 0–36 000 min-1
Това означава 600 удара в секунда... нещо нереално ми се струва..
Lutchezar - майстор
Виж гугъл "ударна бормашина брой удари" . Дори са малко :-D
kozl - майстор
А то какви удари се обсъждат :?
Явно не сте виждали "ударният" механизъм.
Математически излиза, че на него има 18 гърбици, които придават аксиално движение на свредлото 18 пъти напред/назад за един оборот при въртене в положение на упор.
И силата на удара зависи от упора, защото въртенето създава отместване, а силата на ударът ще е пропорционална на упорната сила, в която участва и масата на бормашината и този който я държи. Та така като няма упор, няма и удар :wink:
Lutchezar - майстор
Това е друга тема. Но така се реализира "ударът" при тези машини. имаше клипче в някоя от темите за този удар и за истинските при перфораторите. Истинските, защото и там са няколко начина.
silent - майстор
тоя пистолет за боядисване на ток става ли да си боядисам парапета...или да разпъвам компресора...
floydogi - специалист
Разпъни компресора

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: