Нека намерим най-тънките цени.
Svezar - специалист
За да не съм голословен, днес отидох и взех една прахосмукачка. Вече е тествана и одобрена за семейно ползване, някой се бъзикаше, че по-големите трохи не ги вдигала, определено е шега, понеже идеално си смуче всякакви трохи и леки боклуци. След готвенето на жената /и особено дъщерята/ пода на кухнята не е от най-чистите, но за една минута с тоя мъник придоби вид като за гости, аз съм доволен, отговаря напълно на нуждите за които я купих. :thumbs: Все пак трябва да се отбележи, че ако трябва да купиш и батерия /препоръчително 4 Ah за да не зареждаш често/ и зарядно, цената става неприятна, но за тези които вече са "в сектата" е добра покупка !
пишман_майстор - майстор
kozl написа:
Дигам я да я прибирам и се изгорих на ел.двигателя. Много загрял.
На една от моите ( друга марка, пак "японска" ) , се случваше нещо подобно, загрява неприятно след 2 часа работа. Приготвих си трифазен мотор с малко по-малки габарити и реших един опит да направя с оригиналния мотор. Взех, че му смених кондензатора с по-малък . Лееко по-тегаво тръгваше, но пък взе да грее по-слабо ( има обяснение този "феномен" ) .
И въпреки всичко има какво да се желае. Няма се учудя и ако намотките му са от халамин . Това доп. скофтя картинката .
Таа... моето е, да сменя мотора с трифазен български . Имам приготвен подходящ, единствено трябва преработя шайбата , че вала на мотора е с по-голямо "ф" . По табелка е дори малко по-"слаб", но няма да има греене и спиране, на оригиналния половината ватове отиват да топлят природата. Пети , отстояние - еднакви с оригиналния . Имам трифазен ток и ще е лесно при мен.
mastodonta - специалист
пет окт 21, 2022 2:48 pmkozl написа:
Аз днес понатоварих настолната бормашина Парксайд към 100-на дупки в метал 4 мм и фаски по 2 пъти. Дигам я да я прибирам и се изгорих на ел.двигателя. Много загрял.
Някой друг ако има такава може ли да сподели впечатление? Качвам снимка на подобна, че не открих съвсем същата.


Парксайд настол бормаш.jpg
И аз имам същата и същия проблем - просто толкова си може машинката. Но то и аз рядко пробивам повече от 10тина дупки така че не ме тревожи това. Смазвай редовно макарите и не се тревожи.
Virtex - майстор
чет окт 20, 2022 8:55 pmcholev написа:
Гледам акумулаторния пулвелизатор. Е още не съм го пробвал, но изглежда ОК
Като пробваш кажи - всичките такива (без оглед марка) изглеждат работят некадърно, каквато и боя да ползваш.
resistbody - майстор
пет окт 21, 2022 10:17 pmVirtex написа:
чет окт 20, 2022 8:55 pmcholev написа:
Гледам акумулаторния пулвелизатор. Е още не съм го пробвал, но изглежда ОК
Като пробваш кажи - всичките такива (без оглед марка) изглеждат работят некадърно, каквато и боя да ползваш.
Навремето имах електрически WAGNER, много боя хабеше... подарих го на един човек, после искаше да ми го връща...
Lutchezar - майстор
чет окт 20, 2022 8:55 pmcholev написа:
Гледам акумулаторния пулвелизатор. Е още не съм го пробвал, но изглежда ОК
Човека каза че ще си пръска доматите с него, вие за боядисване говорите.

Cholev, имат си и акумулаторна пръскачка в лидъл, дори мисля че бяха няколко модела, баш за градина, защо тях не си ги взел?
kr1100 - майстор
съб окт 22, 2022 4:27 pmLutchezar написа:
......Човека каза че ще си пръска доматите с него, вие за боядисване говорите.
Човека да не е спал. Миналата година имаше на промо акумулаторна пръскачка Премиум за колосалната сума от цели 55 лв.
ivannn - помощник
Брютру компанията

Тоя гайковерт 400нм читав ли е и ако да цената на сметка ли е (близо 60лв без батерия), че е на дневна примоцийка у чешко?

Изображение
silent - майстор
Не го харесват....даже видеа има колко бил сакат ....за мен обаче е окей....за 60пари е без пари...еле ако имаш вече зарядно и батерия...
cat - специалист
На някой да му се намира счупен гайковерт 220 волта ? На моя му се скъса квадрата 10 дни след изтичане на гаранцията.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: