Нека намерим най-тънките цени.
vencil - специалист
Ма то един приятел, ще ти го върне развален и няма да ти каже :lol: . Вземам и давам и не ги мисля, инструментите са купени да бъдат наши роби а не ние техни и да им треперим :) .
The master - специалист
вт яну 10, 2023 12:36 pmsilent написа:
Въпрос на приоритети и ползване аз ползвам едно зеге 20годишно спарки убито от работа няколко пъти съм го ремонтирал щото ремонта е без пари частите са без пари и искам от него единствено да реже като ръчен трион...и ествествено че няма да си купя макита ....да не ме е шибал луд....имам лепачка за тръби за 20тина кинта турска ...купих я за една баня за веднъж и ако потрябва...и може ли да си представите вече осма година тръбите са залепени да не говоря че не съм видял никакъв зор с нея...така че не е нужно да си мерите марковите машини в тази тема за хоби инструменти.... отделен е въпроса на колко от вас само инструментите ви са маркови пък ръцете хоби...с две думи който иска да се засяга да се засяга....за всеки влак си има пътници....
Подкрепям мнението.
The master - специалист
вт яну 10, 2023 7:03 pmsilent написа:
Ми да де...какво се хабите със свинете....мине се замине и току заметете в темата за парксайд да обяснявате колко сме тъпи че купуваме боклуци и мимоходом да се похвалите кви яки инструменти имате....като че ли ние от луната падаме и не знаем какво купуваме....съжалявам но няма да си купя зеге Макита ....не защото е лошо а защото през последните три месеца не помня да съм ползвал зеге....и ако някога трябва да си купя зеге икономическата логика не води до избор на Макита...
Подкрепям мнението.
Chefo77 - майстор
Нали знаете онова ...
- Комши, имаш ли гаечен ключ 17?
- Имам, ама знаеш ли защо имам? Защото не го давам.

Много мразя да ми искат инструмент. Дори и близки.
jekasus - майстор
ср яну 11, 2023 8:42 pmChefo77 написа:
Нали знаете онова ...
- Комши, имаш ли гаечен ключ 17?
- Имам, ама знаеш ли защо имам? Защото не го давам.

Много мразя да ми искат инструмент. Дори и близки.
Колата ми сега е на ремонт, звънах на племенника си, че ми трябва неговата.
Отговора е - да знаеш, че стрелката на горивото е на червено...
Смисъла е ясен, че да я карам, трябва да сложа повечко гориво :-D
За последната половин година - зеге работи 5-6 дена, малкия ъглошлайф по-малко, това е всичко на 12в на парксайд, не са добри, но не са лоши, но рядко ми трябват.
Но на 12в винтоверт на парксайд (зелен)държа твърдо, даже си си купих "резерва"...
Имам и безчеткови на девалт, но техните ъглошлайфи няма да купя - не са удобни за една ръка.
Всичко е до вкуса...
kozl - майстор
От даване на приятели останах без два пистолета за горещ въздух Бош марка и си купих перфоратор Макита докато Спаркито го бях заборавил по приятели.
И са имам парксайдски пищов за топъл въздух и парксайдски перфоратор за приатели :-D
Май шъ требе да заприходявам и парксайдско зеге за приатели, че на бошовото нещо му се разклатила основата :?
Фитилчо - майстор
ср яну 11, 2023 8:42 pmChefo77 написа:
Нали знаете онова ...
- Комши, имаш ли гаечен ключ 17?
- Имам, ама знаеш ли защо имам? Защото не го давам.

Много мразя да ми искат инструмент. Дори и близки.
Съшо !
И НЕ си купувам Парксайд!
А, имам бъркалка за лепило де :))
Фитилчо - майстор
ср яну 11, 2023 9:19 pmjekasus написа:
ср яну 11, 2023 8:42 pmChefo77 написа:

Имам и безчеткови на девалт, но техните ъглошлайфи няма да купя - не са удобни за една ръка.
Всичко е до вкуса...
Вярно е! Боша са най добре откъм дебелина.
Май сега са изкарали едно не лошо метабо, може да го тествам. Но аз винаги купувам флексове с обороти!
Chefo77 - майстор
Фитиле, объркал си нещо цитатите, никога не съм имал друга машина на ДеВалт, освен един ексцентършлайф!!
prascho - майстор
Добри новини за любителите на Parkside. Фамилия Schwarz променя стратегията. Марката ще се предлага и в Кауфланд. Положителното за почитателите е, че ако поддържат различна продуктова гама на седмична база, то:
- разнообразието на стоки ще се повиши двойно
- обектите на територията на БГ (мрежовият маркетинг) ще се умножат по две

https://leaflets.kaufland.com/bg-BG/BG_ ... er/page/38

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: